– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Smrk, Habovka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

98 % (2)
Penzion Smrk [Zvětšit - nové okno]
27 4
Umístění: V obci Habovka v Západných Tatrách. Centrum Habovky 700 m, autobusová zastávka 500 m, obchod 80 m. Turistika v Roháčoch, termálne kúpaliská (Oravice 12 km, Tatralandia 29 km, priame spojenie autobusom), ski centra (Zuberec 1 km, Zverovka - Spálená 8 km), skanzen Brestová 5 km. V okruhu 30 km sa nachádza Oravský Hrad, Demänovská jaskyňa, Oravská priehrada, Liptovská Mara.
Ubytování: Penzión s kapacitou 27 lôžok (izby 4x4, 1x2, 1x5 lôžok, izby sa upravia na požiadanie klientov). Izby sú vybavené vlastnými socialnymi zariadeniami a TV prijímačmi. V penzióne sú 3 kompletne zariadené kuchyne. Stravovanie môžeme zabezpečiť aj formou polopenzie. Možnosť záhradného posedenia, ohnisko, gril, detský kútik. Parkovisko je na dvore penziónu.
Cena: Leto aj zima: 7 EUR/os/noc. Silvester 15 EUR/os/noc. Raňajky 3 EUR, večera 4 EUR. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov aj postelnej bielizne) a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe na 2 a viac nocí (aj v sezóne).
Adresa: Penzión Smrek, Štefan Pilarčík, Habovka 132, 027 32 Habovka
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (27. 9. 2012, 14.33)
Uživatel zde byl ubytován od 24. září 2012 do 26. září 2012.
vsechno nove zarizene,vybavena kuchynka,naprosta jednicka, cena,cistota,komfort,nadherne okoli, vstricnost,jsme velmi spokojeni
95 % (29. 3. 2012, 17.31)
Ubytování skromné, ale pro nenáročné lidi dostačující. Majitelé velice příjemní a vstřícní.I v červenci topili, když pršelo a ochladilo se. I přesto, že se jedná o penzión, mohli jsme si v kuchyni připravit vlastní jídlo.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Smrk, Habovka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby