– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Slovácká chalupa, Rožná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Slovácká chalupa, Rožná

Slovácká chalupa [Zvětšit - nové okno]
35 0
Umístění: V obci Rožná, v krásném a klidném prostředí lesů Vysočiny, v údolí 6 km jižně od Bystřice nad Pernštejnem. Okolí je vhodné pro pěší turistiku i výlety na kolech, v zimě pro lyžování. Okolní zajímavosti: westernové městečko Šiklův mlýn, Strašidelný zámek v Dolní Rožínce, hrad Pernštejn. Vlaková stanice Rožná 500 m, autobusová zastávka 100 m.
Ubytování: Ve slováckém stylu zrekonstruovaná chalupa, která bývala zájezdní krčmou. Kapacita 35 osob v 1- až 4-lůžkových pokojích. Pokoje mají TV a wifi. Některé pokoje mají vlastní, jiné společné soc. zařízení. Některé pokoje mají balkon. V chalupě je restaurace (možnost stravování). Možnost pořádání konferencí, školení a oslav.
Cena: Pokoje bez soc. zařízení: 250 Kč/os/noc (platí se za všechna lůžka na pokoji, máme i 1-lůžkový pokoj). Pokoje s vlastní koupelnou +100 Kč/os/noc. Pokoje s koupelnou a balkonem +200 Kč/os/noc. Snídaně 80 Kč (děti do 12 let 50 Kč), polopenze 160 Kč (děti do 12 let 120 Kč). Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Slovácká chalupa, Veronika Hnilicová, Rožná 74, 592 52 Rožná
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Slovácká chalupa, Rožná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...