– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna TJ Slavoj, Jeseník nad Odrou

?? %
mob. +420 605 953 932, +420 606 635 654 mistostarosta@jeseniknadodrou.cz
Ubytovna TJ Slavoj [Zvětšit - nové okno]
48 3
Umístění: V Jeseníku nad Odrou na okraji CHKO Poodří s krásnou lužní krajinou. Vlaková zastávka Jeseník nad Odrou 300 m, autobusová zastávka u obecního úřadu 300. Začátek naučné stezky Krajinou povodní 1,5 km.
Ubytování: Turistická ubytovna s kapacitou 48 míst v 10 pokojích s vlastní koupelnou (pokoje 9x5 lůžek + bezbariérový 1x3 lůžka), vhodná pro sportovní soustředění, školy v přírodě i rodinné pobyty. Na pokojích je možnost připojení TV. V ubytovně je klubovna s TV (50 míst), zařízená kuchyňka i bezplatná herna stolního tenisu. Přímo v budově je tělocvična (26x14 m). Před ubytovnou jsou dvě travnatá fotbalová hřiště a tenisové kurty. Po dohodě možnost stravování.
Cena: Celoročně: 1-2 noci 350 Kč/os/noc, 3 a více nocí 330 Kč/os/noc. Při dlouhodobých pobytech výrazné slevy. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platí i při ubytování jen 1 osoby.
Adresa: Turistická ubytovna Tělovýchovná jednota SLAVOJ, Jeseník nad Odrou 235, 742 33 Jeseník nad Odrou. Provozovatel: TJ Slavoj Jeseník nad Odrou, z.s. Kontaktní osoba: Libor Macháč, předseda TJ.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna TJ Slavoj, Jeseník nad Odrou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby