– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna SOŠP, Ružomberok

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turistická ubytovna SOŠP, Ružomberok

Turistická ubytovna SOŠP [Zvětšit - nové okno]
54
Umístění: V Ružomberku, vo východnej časti mesta pri križovatke ciest E 18 a E 77 oproti čerpacej stanici Slovnaft, na Bystrickej ceste č. 2. Ružomberok je turistické východisko na Veľkú Fatru a do Nízkych Tatier.
Ubytování: Turistická ubytovňa s kapacitou ubytovania 54 osôb po celý rok. V ubytovne sú 3-posteľové izby (18x) so spoločným sociálnym zariadením (umyvárka, samostatné sprchovacie kúty, WC). Spoločná kuchynka + TV na poschodí. V areáli ubytovne sa nachádza plaváreň a tenisové kurty.
Cena: Celoročne: 7 EUR/os/noc. Cena je konečná (obsahuje aj poplatok mestu Ružomberok a DPH) a platí aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Cez týžden možné ubytovanie aj iba 1 osoby, cez víkendy lepšie viacej osôb (4 a viac). Hodina kúpania na plavárni 1,00-1,50 EUR.
Adresa: Turistická ubytovňa Ružomberok, Stredná odborná škola polytechnická Ružomberok (SOŠ Ružomberok, bývala Združená stredná škola Ružomberok), Bystrická cesta 2, 034 01 Ružomberok.
Poznámky: Ubytovňa už nie je v prevádzke!
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

jaroslav (15. 2. 2012, 18.15)
chcel som tam ubytovat syna a odmietli aj preto ze je z toho isteho mesta a keby nie, mozno by mohol od pondelka do piatku.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna SOŠP, Ružomberok
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...