– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Ubytovna domova mládeže SOŠ a SOU, Hustopeče

?? %

Ubytovna domova mládeže SOŠ a SOU, Hustopeče

+420 518 389 104, mob. +420 601 361 431 chrastinova@sou-hustopece.cz
Ubytovna domova mládeže SOŠ a SOU [Zvětšit - nové okno]
90
Umístění: V klidné části Hustopečí, jen 350 m od hlavního náměstí v historickém centru města, v krásném vinařském kraji pod mandloňovými sady. Vlakové nádraží Hustopeče 400 m.
Ubytování: Domov mládeže s možností celoročního ubytování turistů, firemních zaměstnanců či sportovců. V době školního vyučování nabízíme kapacitu cca 50 lůžek, o letních prázdninách 90 lůžek. V ubytovně jsou 2- a 4-lůžkové pokoje, vždy dva pokoje tvoří buňku, která má své vlastní soc. zařízení. WiFi připojení na každém pokoji. Na patře se nachází malá jednoduše zařízená kuchyňka s ledničkou. Kolektivy mohou využít i společenskou místnost s TV a po dohodě i další prostory školy (tělocvičnu, hřiště, učebny). V době školního vyučování možnost stravování ve školní jídelně, pro větší kolektivy i o víkendech a prázdninách.
Cena: Celoročně: 300 Kč/os/noc + poplatek obci 16 Kč/os/noc. Povlečení i energie jsou v ceně. Cena platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc.
Adresa: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště - domov mládeže, Masarykovo nám. 136/1, 693 01 Hustopeče. Kontaktní osoba: Lenka Chrastinová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna domova mládeže SOŠ a SOU, Hustopeče
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby