– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

SKI Apartman, Batizovce

?? %
mob. +421 903 269 980 katesport@katesport.sk
SKI Apartman [Zvětšit - nové okno]
7 0
Umístění: V kľudnom prostredí na kraji obce Batizovce pri potôčiku. Autobus 100 m, žel. stanica Svit 1 km, potraviny, reštaurácia (polpenzia) 100 m. Turistika: Vysoké Tatry, Slovenský raj. Výlety: Poprad, Spišská Sobota, Levoča, Belianska jaskyňa, Aquacity Poprad. Cykloturistický a in-line chodník priamo z apartmánu, tenis 100 m, tenisová hala 1 km. Lyžovanie Lopušná dolina 5 km.
Ubytování: Apartmán pre 7 osôb (max. 6 dospelých) v dvoch izbách (2x3 lôžka + prísteľka). V apartmáne je soc. zariadenie (sprcha, toaleta, umyvadlo), kuchyňa (plynový sporák, mikrovlnka, chladnička, drez). Prekrytá terasa s posedením. Vonkajšie ohnisko s posedením, možnosť zapožičať gril. Nádvorie s parkovou úpravou a pstruhovým rybníčkom.
Cena: Leto a zima (16.2.-11.3., 29.6.-30.9.): 2 osoby 60 EUR/apartmán/noc + každá ďalšia osoba 10 EUR/os/noc, pri ubytovaní iba na 1 noc +10 %. Silvester (20.12.-10.1.): príplatok 50 %, min. 4 noci. Deti do 3 rokov bez nároku na postieľku zdarma. Domáci miláčik (na dotaz) 5 EUR/noc. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok, posteľnú bielizeň, uteráky a WiFi).
Adresa: SKI Apartman Batizovce, Igor Tropp, Záhradná 677/5, 059 35 Batizovce
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: SKI Apartman, Batizovce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...