– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ski apartmán Spiežovec, Donovaly - Mistríky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ski apartmán Spiežovec, Donovaly - Mistríky

Ski apartmán Spiežovec [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V horskom stredisku Donovaly, pod lesom v časti Mistríky v apartmánovom dome Spiežovec. Okolie je vhodné pre turistiku (na vrchol Novej hole vedie 6-sedačková lanovka), cykloturistiku, lyžovanie (stredisko Park Snow má 17 zjazdoviek, bobovú dráhu, osvetlené klzisko). Adrenalínové centrum zábavy Fun Aréna (lanové centrum, lezecká stena atď.).
Ubytování: Apartmán pre 4-6 osôb s kuchynkou (chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica). Parkovisko pred domom. V apartmánovom dome je reštaurácia (možnosť stravovania), sauna, biliard, stolný tenis, wifi. Ubytovanie poskytujeme aj v blízkom apartmáne pre 6 osôb v dome Skalka (za také isté ceny ceny).
Cena: Leto (1.7.-31.8.): 4 a viac nocí 10 EUR/os/noc, 2-3 noci 11 EUR/os/noc. Zima (1.3.-25.4.): 4 a viac nocí 11,25-12,50 EUR/os/noc, 2-3 noci 12,25-13,75 EUR/os/noc. Mimosezona: 4 a viac nocí 8,75 EUR/os/noc, 2-3 noci 9,75 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní 4 osôb, viac osôb má zľavu. Pri pobyte na 5 a viac nocí je zadarmo 1x sauna, 1 hodina biliard, WI-FI pripojenie, stolný tenis.
Adresa: Ski apartmán Spiežovec, Viera Hríbiková, apartmánový dom Spiežovec, Mistríky 456, 976 39 Donovaly
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ski apartmán Spiežovec, Donovaly - Mistríky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...