– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Skalní růže, Gemerská Horka

95 % (1)
+421 587 921 458, mob. +421 905 718 046 info@penzionskalnaruza.sk
Penzion Skalní růže [Zvětšit - nové okno]
35 0
Umístění: V Gemerskej Hôrke pri Plešivci na okraji národného parku Slovenský kras, na úpätí Koniarskej planiny. Pri penzóne je autobusová zastávka, rázcestie cyklistických trás a letné kúpalisko Veronika. Od penziónu vychádza náučný chodník Krasové javy Hôrky. Mesto Plešivec 2 km (gotický kostol, jazda na koni, východisko na Plešiveckú planinu). Na dosah sú jaskyne UNESCO: Domica, Baradla (Aggtelek), Gombasek, Ochtinská aragonitová, Krásnohorská.
Ubytování: Penzión s izbami, apartmánom a domčekom. Izby sú 2- a 3-lôžkové, s vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha), ku 4 izbám je kompletne vybavená kuchynka (sporák s rúrou, chladnička, mikrovlnka). Apartmán aj domček je 2-lôžkový s 2 prísteľkami, s kuchynkou a vlastným vchodom. Jedáleň pre hostí a spoločenská miestnosť s TV. Na dvore je uzavreté parkovisko, pieskovisko, hojdačky, krytá terasa, krb. V penzione je požičovňa bicyklov (máme certifikáciu Vítajte cyklisti!), turistická informačná kancelária, rozprávková kancelária slimáka Kraska, predajňa potravín, drogérie, ovocia, zeleniny. Možnosť zabezpečenia sprievodcu pre turistiku alebo cykloturistiku.
Cena: Izby: 25 EUR/os/noc (prísteľka 12 EUR/noc, iba 1 osoba 37,50 EUR/izba/noc), pri ubytovaní iba na 1 noc +4 EUR/os. Apartmán: 2 osoby 28 EUR/os/noc, 3-4 osoby 25 EUR/os/noc, pri ubytovaní iba na 1 noc +4 EUR/os. Raňajky 5,50 EUR (deti 3,50 EUR), večera 8,50 EUR (deti 5,50 EUR). Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne, WiFi, parkovania) a platné celoročne.
Adresa: Penzión Skalná ruža (po maďarsky Kövirózsa panzió), Gemerská Hôrka 104, 049 12 Gemerská Hôrka. Kontaktná osoba: Zuzana Tömölová.
Poznámky: Fotografie: Robert Vystrčil. Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (5. 5. 2014, 12.40)
Uživatel zde byl ubytován od 22. dubna 2014 do 24. dubna 2014.
Skalní růže je krásný a nově vybavený penzion. Bydleli jsem v pokoji, který majitelka označila za menší a skromnější. Byl však velmi útulný, s pohodlnou postelí a žádná výbava nám nechyběla. Koupelna byla též velmi pěkná a nechyběl v ní ani fén. Rozhodně doporučuji objednání stravy. Vaří se zde pouze pro hosty penziony, zato však velmi chutně a hravě (jídlo bylo vždy krásně naservírováno). Penzion stojí přímo pod krasovou skalkou, která utváří příjemné přírodní okolí penzionu. Penzion slouží i jako zastávka na Huculské magistrále, a tak zde zrovna byli ustájeni huculští koně. Ráno pak na nich hosté odjížděli za dalším putováním. Majitelka penzionu i další personál (především mladá dáma Angelika) byly velmi příjemné. Snaží se i o rozvoj místního cestovního ruchu, mají spoustu turistických materiálů a rádi vám poradí s cestami po okolí.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Skalní růže, Gemerská Horka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby