– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Šípková Růženka, Ostravice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

70 % (2)

Rekreační středisko Šípková Růženka, Ostravice

Rekreační středisko Šípková Růženka [Zvětšit - nové okno]
65
Umístění: Na okraji obce Ostravice, v nádherném prostředí Moravskoslezských Beskyd. Přímo kolem protéká horská říčka Ostravice. V blízkosti je tenisový kurt a hřiště na míčové hry. Vlak Ostravice zastávka 1,2 km. Centrum Ostravice 2,5 km. Krytý bazén 3,7 km. Tipy na výlet: Slezské muzeum Bezručův srub 1 km, Lysá hora 11 km, vodní nádrž Šance 10 km.
Ubytování: Rekreační středisko s ubytováním v pokojích, převážně 2- a 4-lůžkových. Možnost stravování (snídaně, večeře, plná penze). Středisko má prostornou jídelnu, velký víceúčelový sál (kapacita až 65 míst). Parkoviště je přímo v areálu rekreačního střediska. V areálu jsou houpačky, ohniště s příjemným posezením, v létě je v provozu menší bazén. V převážné části objektu je wifi. Rekreační středisko je vhodné k pořádání oslav, hostin, seminářů, kurzů, rekreačních a vzdělávacích pobytů pro děti a mládež.
Cena: Léto (1.6.-30.9.): 119 Kč/os/noc. Zima (1.10.-30.5.): 139 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 12 Kč/os/noc. Při ubytování pouze na 1 noc příplatek 25 Kč/os. Při ubytování na 6 a více nocí sleva 10 %. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Dětská postýlka 100 Kč/noc. Snídaně 40 Kč, večeře 75 Kč (děti do 3 let sleva 50 %). Parkování před budovou 10 Kč/noc, ve dvoře 50 Kč/noc. Pes 25 Kč/noc. Ceny platí při ubytování 2 a více osob na pokoji. Slevy pro velké skupiny dětí, mládeže a seniorů.
Adresa: Rekreační středisko Šípková Růženka (RS Šípková Růženka, bývalá chata Teplárna), Lucie Zapletalová, Ostravice ev. č. 86, 739 14 Ostravice
Poznámky: Rekreační středisko od druhé poloviny roku 2012 není v provozu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(6. 3. 2012, 08.25)
Vážená pani Hejrová, zdravíme Vás z RS Šípková Růženka. Naše zařízení je nabízeno a i cenově vedeno v tzv. "turistické kategorii", čemuž odpovídá i "komfort" vybavení celého zařízení, které ale postupně měníme za nové (sama jste si jistě všimla faktu "rozdělaných" prací na chodbě a v rekonstruovaných pokojích). V průběhu měsíce března budou hotové v celém objektu nové podlahy a v pokojich, ve kterých byla již započatá rekonstrukce, bude i nový nábytek. Renovací projdou rovněž koupely a WC. Plně si stojíme za tím, že na našem RS je dbáno na čistotu. Co se ovšem "zápachu" z některých koberců týče, jak jsme vám sdělovali, bylo to způsobeno vytečením ze zamrzlých radiátorů a i když byly tyto vyčistěny des. prostředkem a co nejvíce prosušeny - bohužel částečný zápach zůstal, k tomu zbývá jen dodat - že všechny koberce vyhazujeme v rámci rekonstrukce a asi jsme to měli učinit již před vaším příjezdem. K poruše na topení (zamrzlé radiátory) došlo bohužel před cca čtrnácti dny v průběhu silných mrazů (tady více jak -28!) a firmou, která nám opravu prováděla jsme byli ujistěni, že vše do vašeho příjezdu bude v pořádku - leč nestalo se a v topném systému je patrně ještě něco špatně. Toto jsme však nemohli předvídat - nezbývá tedy než se za tento fakt - že nebylo všude teplo, jak má být, opětovně omluvit a na zvážení dát v úvahu, zda jsme tedy neměli Vámi plánovanou akci raději zrušit, což jsme neučinili ve víře, že vše bude fungovat jak má a rovněž jsme nechtěli zklamat vaše, jistě se na akci těšíci děti. Nakonec, dle jejich ohlasu, se celá akce dětem líbila a vyjadřovali nám spokojenost - což je pro nás vlastně podstatné. Rovněž i konečné hodnocení celého pobytu ze strany Váší pani vedoucí Adamusové, dle toho, co nám osobně sdělila - bylo hodnoceno kladně (vyjma těch trablí s topením). Co se časů podávání teplých jídel týče - bez komentáře a teplá voda byla, je to totiž jiny systém než vytápění, rovněž nemůžeme reagovat na "nějaké další poruchy", neboť nám žádné po celou dobu pobytu hlášeny nebyly. Snad jen zbývá dodat: za problémy s teplem byla poskytnuta 10% sleva na cenu celého pobytu, a to na vše, včetně stravy. A rovněž naše zařízení zasponzorovalo objednané narozeninové dorty částkou 400,- Kč. A komu nás doporučit či ne, a pro jaké dětské pobyty je naše RS vhodné, necháváme plně na rozhodnutí každého - dle svého uvážení, přijeďte se podívat.
70 % (4. 3. 2012, 18.01)
Uživatel zde byl ubytován od 2. března 2012 do 4. března 2012.
[Názor byl na vlastní žádost autora smazán.]

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Šípková Růženka, Ostravice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby