– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Siesta, Liptovský Mikuláš - Ondrášová

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování v soukromí Siesta [Zvětšit - nové okno]
19 0
Umístění: V Liptovskom Mikuláši, v časti Ondrašová. V blízkosti je obchod s potravinami a atypická vináreň s príjemným posedením. Centrum Mikuláša asi 3 km. Priehrada Liptovská Mara 1 km, aquapark Tatralandia 2 km. Športový areál Xsport (štvorkolky, zorbing, paintball, trambolína...) 6,1 km. Lyžiarske stredisko Jasná-Chopok 19 km. Demänovské jaskyne 18 km.
Ubytování: Privat so 6 izbami. Izby sú 2- až 4-lôžkové, každá izba má vlastnú kúpelku (WC, sprcha). Na každom poschodí sa nachádza plne vybavená kuchyňa. Možnosť zapožičania detskej postieľky. Na priváte je wifi. Vonku je bazén, detské pieskovisko, hojdačka a zahradný nábytok pre posedení. Privát je vhodný najmä pre rodiny s detmi.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 1 noc 15 EUR/os, 2-3 noci 12 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 10 EUR/os/noc. Deti do 12 rokov zľava 50 %, deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma (detská postielka 5 EUR/pobyt). Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku, energií, wifi) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe (aj cez hlavnú sezónu).
Adresa: Privát Siesta, Marián Uram, Ondrášovská 81/26, 031 05 Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrášová
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Siesta, Liptovský Mikuláš - Ondrášová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...