– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Šenk, Vápenný Podol

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

49 % (6)
Penzion Šenk [Zvětšit - nové okno]
60 30
Umístění: Na Vysočině na hranici CHKO Železné hory v malé vesničce Vápenný Podol. Ve Vápenném Podolu se nachází autobusová zastávka, potraviny, přírodní koupání. Výlety: Sečská přehrada 7 km, Slatiňany (hypologické muzeum, hřebčín, lanový park, rozhledna Bára), zříceniny hradu Oheb a Lichnice, zámek Žleby, Chrudim (muzeum loutek), Heřmanův Městec.
Ubytování: Penzion s kapacitou 60 lůžek ve 22 pokojích. Pokoje jsou 2- až 5-lůžkové s vlastím sociálním zařízením. Možné zapůjčení TV. Stravování možné v restauraci přímo v penzionu. Vhodné i pro sportovní soustředění (k dispozici taneční sál, tenisové kurty, volejbalové hřiště), školy a školky v přírodě (s programem nebo bez), firemní semináře a školení, svatby, oslavy apod. Uzavřený salonek (20 osob), letní terasa (25 osob), předzahrádka (30 osob). Parkovací plocha pro 30 vozidel a 4 garážová stání.
Cena: Celoročně: 280-450 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek a povlečení).
Adresa: Penzion Šenk, Petr Svěcený, Vápenný Podol 30, 538 03 Heřmanův Městec
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

10 % (16. 9. 2013, 14.56)
Uživatel zde byl ubytován od 13. září 2013 do 15. září 2013.
Plně souhlasím s p. Nývltem, lépe bych to nenapsala. Jídlo (snídaně a večeře) pro nás turisty bylo absolutně nedostačující.
20 % (4. 8. 2013, 14.27)
Uživatel zde byl ubytován od 2. srpna 2013 do 4. srpna 2013.
Z toho, co si přečtete v nabídce tohoto penzionu bezezbytku platí pouze pozvánka do překrásné přírody. Ostatní dost pokulhává za skutečností. Bohatá polopenze se nekoná, auta parkují na přilehlém parkovišti nikoli v garáži, úroveň pokojů velmi nízká. Penzion žije ze své počáteční podstaty ale ta každým dnem, kdy se o ni nikdo dostatečně nestará, strácí na své kvalitě. Pro zlepšení celkového dojmu by stačil pravidelný úklid pokojů a společných prostor. Investovat do venkovního posezení a místo zrezivělých a pokřivených lavic a stolů zakoupit plastový nábytek dnes již zcela běžný atd. Celkový dojem - pan Svěcený se za hodně málo peněz snaží vydělat co nejvíce muziky. Rozhodně nedoporučuji k delší dovolené
80 % (29. 7. 2013, 09.01)
Příjemně strávený prodloužený víkend v krásném prostředí, ideální místo hlavně pro cyklisty a turisty nebo cestovatele s autem. Nedaleko je sečská přehrada, v blízkosti krátká naučná stezka k Prachovickému lomu, kterou zvládnou i děti. Pokud jde o samotný penzion, na jídle či postelích by možná šlo ještě trochu zapracovat, ale i za stávajících podmínek bych se klidně vrátila znovu. Také personál byl velmi milý. Děkujeme!
85 % (24. 7. 2013, 11.18)
Uživatel zde byl ubytován od 16. července 2013 do 20. července 2013.
Děkujeme za krásnou dovolenou a odvoz na autobus!:-) Dovolená v hezkém prostředí s možností výletů na spoustu zajímavých a krásných míst. Doporučuji lidem s autem, nebo pro ty, co mají rádi dobrodružství. Některé věci na penzionu bych změnila (postel i novější vybavení..), jinak myslím, že je to úměrné ceně. Velmi milý a vstřícný personál. Máme na co vzpomínat. Děkujeme
(23. 9. 2012, 18.36)
Velice se omlouváme paní Krcmarove. Jsme rádi i za tuto reakci - i když je toho druhu první - a budeme se snažit, aby i poslední. Vždy se snažíme poslouchat názory hostů a pokud je to aspoň trochu možné, vyhovět a zkvalitnit služby podle přání zákazníků. P.S.
(22. 9. 2012, 13.01)
Uživatel zde byl ubytován od 31. srpna 2012 do 2. září 2012.
Ubytovani neodpovida cene, na pokoji nejsou rucniky ani mydlo, koberce spinave, prosteradla derave. Majitel arogantni az sprosty. Hlavne jidlo v zadnem pripade nedoporucuji. Porce max. 2 kosky masa o velikosti 2x3cm v neidenfikovatelne omacce ze solamylu. Zavodni jidelna kdekoliv je proti tomuto jidlu luxus a to porci uctuji za 80 Kc, byt majitelem bych se ostudou propadla prinest tuto porci a majitel na vytku jeste sproste reagoval. ABSOLUTELY TERRIBLE!!!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Šenk, Vápenný Podol
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...