– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horský pension Seidl ***, Špindlerův Mlýn

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Horský pension Seidl ***, Špindlerův Mlýn

Horský pension Seidl *** [Zvětšit - nové okno]
33 0
Umístění: V krásném horském prostředí v klidné části centra Špindlerova Mlýna - nejnavštěvovanějšího střediska Krkonoš. Okna penzionu nabízí výhledy přímo na okolní hory. V zimě je jako na dlani sjezdový areál Medvědín (150 m). V létě se vyplatí vzít s sebou kolo nebo dobré boty. Nedlouhou pěší túrou lze odsud vystoupat až na nejvyšší horu Čech Sněžku nebo k pramenům Labe.
Ubytování: Pension s pohodovou rodinnou atmosférou. Tradiční dům v typické krkonošské architektuře. Komfortní 2-, 3-, 4- i 5-lůžkové pokoje se sprchou, WC a TV-SAT. Možné zapůjčit dětskou postýlku, využívat lyžárnu či úschovnu kol. Bohaté a pestré snídaně. Rádi připravíme pro posilnění během dne vydatnou svačinu nebo večer večeři. Sauna. Příjemné posezení v malé restauraci pouze pro hotelové hosty, terasa s grilem a krásnými vyhlídkami. Zábavné společenské hry, Playstation, brouzdání po internetu.
Cena: Léto (12.03.-01.09.): 490 Kč/os/noc. Podzim (01.09.-01.11.): 450 Kč/os/noc. Hlavní zimní sezóna (28.01.-3.3.): 920 Kč/os/noc. Vedlejší zimní sezóna: 650-750 Kč/os/noc. Silvestr: 1.250 Kč/os/noc. Děti do 12 let 25 % sleva. Při pobytu jen na 1 noc příplatek 25 %. Cena je konečná, včetně vydatné snídaně, DPH, lázeňského poplatku, hlídaného parkoviště a WiFi. Večeře (3 chody) 200 Kč.
Adresa: Pension Seidl (penzion Seidl), Petr Klanica, Okružní 192, 543 51 Špindlerův Mlýn
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horský pension Seidl ***, Špindlerův Mlýn
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby