– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion Sedlecký dvůr, Sedlec u Mikulova

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Sedlecký dvůr [Zvětšit - nové okno]
28 4
Umístění: V obci Sedlec u Mikulova, v Lednicko-valtickém areálu na hranicích CHKO Pálava, v klidné části na cyklostezce mezi Lednicí a Mikulovem. Motorest Gastro 200 m, hostinec s terasou 100 m, ochutnávka Sedleckých vín s grilováním 100 m. V Sedleci je víceúčelové hřiště s možností pronájmu. Mikulov 6 km. Zámek Valtice 8 km, zámek Lednice 10 km. Vodní nádrž Nové Mlýny 13 km.
Ubytování: Penzion s 10 pokoji (6x2, 4x4 lůžka) s vlastním soc. zařízením (WC, sprcha). Jeden 4-lůžkový pokoj je bezbariérový. Společenská místnost (jídelna s kuchyňským koutem), společná lednice pro hosty. Vinárna s krbovými kamny pro příjemnou atmosféru při vínku. Penzion nabízí také uzamykatelnou místnost pro úschovu kol a motorek, kryté parkování a venkovní posezení. Možnost ubytování se zvířetem po dohodě s majitelem.
Cena: Celoročně: 2-lůžkový pokoj 450 Kč/os/noc, 3-lůžkový 420 Kč/os/noc, 4-lůžkový 390 Kč/os/noc, přistýlka 300 Kč/noc. Rekreační poplatek 14 Kč/os/noc. Snídaně 70 Kč/noc (do 10 let zdarma). Malý domácí mazlíček (na dotaz) 100 Kč/noc. Ceny platí při plném obsazení pokoje, i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou včetně DPH.
Adresa: Penzion Sedlecký dvůr, Stanislav Koryčánek, Sedlec 121, 691 21 Sedlec u Mikulova
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Sedlecký dvůr, Sedlec u Mikulova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby