– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická chata Zaolzianka, Istebna - Zaolzie

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turistická chata Zaolzianka (580 m), Istebna - Zaolzie

Turistická chata Zaolzianka [Zvětšit - nové okno]
84
Umístění: Ve Slezských Beskydech, v lese u obce Istebna, poblíž prameniště řeky Olše (Olzy). U chaty je rozcestí turistických cest a cyklotras, možnost výletů např. na Baraní horu (1.220 m). Hranice s Českou republikou u obcí Bukovec a Písek asi 8 km po cyklotrase podél toku řeky Olše.
Ubytování: Školní dřevěná turistická chata pro ubytování studentů, organizovaných skupin i individuálních turistů. Chata je v provozu po celý rok a nabízí 84 lůžek ve 2-, 3-, 4-, 5-, 7-, 8- a 10-lůžkových. Společenská místnost s TV. WiFi internet v celé chatě. Možnost stravování. Před chatou je ohniště a možnost stanování.
Cena: Celoročně: pokoje 2-, 3- a 4-lůžkové 25 zł/os/noc (studenti 20 zł/os/noc), vícelůžkové 18 zł/os/noc (studenti 15 zł/os/noc), stanování 7 zł/os/noc. Zapůjčení povlečení 7 zł/os/pobyt.
Adresa: Turistická chata Zaolzianka (školní horská chata Zaolzianka, Szkolne Schronisko Młodzieżowe Zaolzianka, SSM Zaolzianka, Schronisko Zaolzianka), Janina Haratyk, Zaolzie 563, 43 470 Istebna
Poznámky: Zaolzianka je od roku 2012 pravděpodobně mimo provoz (viz http://wisla.naszemiasto.pl/artykul/radni-chca-zlikwidowania-szkolnego-schroniska-mlodziezowego,1392949,t,id.html).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická chata Zaolzianka, Istebna - Zaolzie
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...