– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická chata Nad Wierchomlou, Wierchomla Mała

95 % (1)

Turistická chata Nad Wierchomlou (887 m), Wierchomla Mała

mob. +48 502 458 518 wierchomla.pttk@gmail.com
Turistická chata Nad Wierchomlou [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: V Sadeckých Beskydech na polaně nad vesničkou Wierchomla Mala (výstup trvá něco přes hodinu po značené cestě). Hlavní hřebenová červeně značená trasa je vzdálena asi 45 minut. Za dobré viditelnosti se od chaty naskýtají krásné pohledy na Tatry. Chata je přístupná i od lanovky z Wierchomly, asi 40 minut od horní stanice (zde se nachází i větší lyžařské centrum Wierchomla - Szczawnik). V zimě je okolí vhodné i pro běžkaře a výlety na sněžnicích.
Ubytování: Horská chata nabízející společně s prístavbou v Zeleném domečku celkem 40 lůžek. V chatě jsou 2- až 4-lůžkové pokoje se společným soc. zařízením. Zelený domek poskytuje ubytování pro 12 osob (2 ložnice, kuchyňka, pokoj s krbem, koupelna). V chatě funguje restaurace s domácí stravou i místními specialitami. K dispozici je finská sauna, hry i knihovna. Chata je vhodná i pro pobyty rodin s dětmi. Turistická chata byla založena v roce 1978.
Cena: Chata: 2-lůžkový pokoj 30 zł/os/noc, 3- a 4-lůžkový pokoj 35 zł/os/noc, na podlaze ve vlastním spacáku 10 zł/os/noc. Zelený domek: 45 zł/os/noc. Stanování před chatou: stan 5 zł/noc, osoba 5 zł/noc. Zapůjčení povlečení 10 zł/os/pobyt. Sleva pro studenty 15 %. Slevy pro děti.
Adresa: Turistická chata Nad Wierchomlou (horská chata Wierchomla, bacówka Nad Wierchomlą, schronisko PTTK Wierchomla), P.O.Box 22, 33 350 Piwniczna
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (11. 10. 2012, 12.55)
Velice příjemná horská chata, možná s nejpříjemnější atmosférou v celých Sadeckých Beskydech. V chatě mají smysl pro humor, a tak nabízí k prodeji kamenný mobilní telefon, model Flinston (neboť je to rarita, odpovídá tomu i vysoká cena;)), nebo při objednávce hranolků či hamburgerů vás odkáží na nejbližší McDonald 40 km po černé značce. Z chaty je cítit, že má mladistvé vedení plné elánu. V jídelně chaty je galerie nádherných fotografií ze zdejšího okolí. Úžasnou záležitostí je posezení na kryté terase chaty, z níž se naskýtá ohromující výhled na Vysoké Tatry. Reklamní texty povídají o zdejší chatě jako o chatě s nejkrásnějším výhledem na Tatry a je dost možné, že je to i pravda. O to působivější musí být zde zažít západy a východy slunce. V restauraci je široká nabídka jídel. Sociálky jsou pěkně zrekonstruované a vykachličkované. Chataři mají kladný vztah k cyklistům a neboť jich zde zatím jezdí málo, tak pro jejich nalákání kolařům poskytují slevu na ubytování. Terény pro horská kola jsou zde ideální a bikeři se zde vyžijí. S případnými trasami rád poradím ve fóru na webu www.DuseKarpat.cz.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická chata Nad Wierchomlou, Wierchomla Mała
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby