– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata na Maguře Malastovské, Malastov - Malastovská Magura

85 % (1)

Horská chata na Maguře Malastovské (740 m), Malastov - Malastovská Magura

+48 183 518 057, mob. +48 795 758 145 schroniskomagura@gmail.com
Horská chata na Maguře Malastovské [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: V Nízkých Beskydech, 1 km pod vrcholem Magura Małastowska (813 m), na rozcestí turistických cest. Asi 1 km východně od chaty leží Malastovské sedlo (Przełęcz Małastowską), kterým prochází silnice ze slovenského Bardejova do polského města Gorlice. 300 m od chaty je horní stanice lyžařského vleku, od ní vede i krátká trasa pro běžkaře. Nedaleko se nachází malebné lemkovské obce Przysłup a Nowica s hezkými kostelíky.
Ubytování: Nejvýše položená horská chata v Nízkých Beskydech. Chata je v provozu po celý rok a nabízí 30 lůžek ve 4 pokojích se společným soc. zařízením (1x2, 1x4 a 2x9 lůžek) a 1 pokoji s vlastní koupelnou (1x6 lůžek). V chatě je bufet s jednoduchým občerstvením a nápoji (palačinky, pirohy, vaječina, pivo atd.). Chata byla postavena v roce 1955 v goralském stylu, který si udržela do současnosti.
Cena: Celoročně: 4- a 9-lůžkový pokoj 20 zł/os/noc, 2-lůžkový pokoj 25 zł/os/noc, 6-lůžkový pokoj s vlastní koupelnou 25 zł/os/noc. Horká voda zdarma.
Adresa: Horská chata Magura Małastowska (turistická chata na Malastovské Maguře, chata Malastovská Magura, Schronisko PTTK na Magurze Małastowskiej im. Stanisława Gabryela), Małastów 82, 38 307 Sękowa. Kontaktní osoba: Mieczysław Cyrkowicz.
Poznámky: Fotografie: Robert Vystrčil (levneubytovani.net), 2012. Mapu této části Nízkých Beskyd najdete na www.e-gory.pl/index.php/Mapy-online/Beskidy-Compass/Beskid-Niski-czesc-zachodnia.html
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

85 % (11. 10. 2012, 12.58)
Útulná turistická chata, téměř dostupná i autem, může tak být vhodným cílem i při špatném počasí. Větší zážitek a uspokojení ale budete mít, když k chatě z údolí vyjedete na kole či vyjdete pěšky. Zajímavostí chaty je způsob objednávání jídel v restauraci, když objednávku musíte křičet do šachty výtahu vedoucího do kuchyně. Po chvilce čekání vám z kuchyně vyjede velmi dobrý výsledek. Alespoň mně zapečené palačinky se špenátem velmi chutnaly. Pokoje jsou v patře chaty, není to žádný luxus, ale turista především ocení střechu nad hlavou a turistickou atmosféru.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata na Maguře Malastovské, Malastov - Malastovská Magura
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby