– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Privát Šavelová, Stará Lesná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (2)

Privát Šavelová, Stará Lesná

Privát Šavelová [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V podtatranskej obci Stará Lesná, 3 km od železničnej stanice, 300 m od reštaurácií, obchodov, kaviarne a pohostinstva. Turisticke atrakcie: vysokohorská turistika, golf 3 km, tenisové kurty 2 km, minigolf 2 km, termálne kúpalisko Vrbov a Aquacity Poprad 12 km, Kežmarok (hrad, sakrálne pamiatky, múzeum) 13 km, Belianska jaskyňa 12 km, Múzeum TANAPu Tatranská Lomnica 4 km.
Ubytování: Privát pre 10 osôb v 2 apartmánoch. Hosťom je k dispozícii záhrada, gril, ohnisko a wifi pripojenie k internetu zadarmo. 1. apartmán: 2 lôžka + prístelka, izba s gaučom a TV-SAT, kúpeľňa s WC, malá kuchynka s výbavou (chladnička, mikrovlnka, rychlovarna konvica, dvojplatnicka, riady, pribory). 2. apartmán: pre 2-6 osôb, 3 spálne, TV-SAT, rohová jedáleň, kúpeľňa s WC, malá kuchynka s výbavou.
Cena: Celoročne: 8,90 EUR/os/noc, min. 2 osoby, min. 2 noci. Dieťa do 3 rokov zadarmo, nad 3 roky 7 EUR/os/noc. Zľavy podľa dohody. Cena je konečná (obsahuje aj rekreačný poplatok, uteráky, mydlo, umývací prostriedok apod.).
Adresa: Ubytovanie v súkromí (privát), Marta Šavelová, Tatranská 170/8, 059 52 Stará Lesná
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (14. 5. 2013, 12.58)
Uživatel zde byl ubytován od 1. května 2013 do 7. května 2013.
Ubytovanie u pani Šavelovej si veľmi radi zopakujeme. Útulné a čisté izby, super vybavenie a v neposlednom rade perfektná cena! Výborné možnosti na turistiku a oddych.
100 % (14. 4. 2012, 17.52)
Uživatel zde byl ubytován od 14. dubna 2012 do 14. dubna 2012.
Ubytování v privátě u p. Šavelové. Byli jsme zcela spokojeni.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Privát Šavelová, Stará Lesná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby