– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Mini penzion Géza Sárfi, Velký Meděr

?? %
mob. +421 908 663 762 sarfipansion@pobox.sk
Mini penzion Géza Sárfi [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: Vo Veľkom Mederi (bývalé Čalovo). Termálne kúpalisko 1,7 km. Centrum Mederu (obchodný dom) 500 m. Potraviny 100 m. Jazero Štrkovisko (kúpanie) 1,7 km.
Ubytování: Minipenzion vo dvore rodinného domu (samostatné ubytovacie priestory so samostatným vchodom). Penzión má kapacitu 16 osôb v 2- až 4-posteľových izbách s vlastnou chladničkou a TV. Kompletne zariadená kuchyňa, WC, kúpeľňa so sprchou (2x). Dvor: pergola s posedením, grill, pec (pečenie pizzi, rýb, lángoše, domáceho chleba), WC, sprcha. Bezplatné služby: parkovanie vo dvore, požičiavanie bicyklov (4 ks). Penzión je v prevádzke v mesiacoch 04-10.
Cena: Celá sezóna (mesiace 04-10): 2 noci 7 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 6 EUR/os/noc (deti do 10 rokov 3,5 EUR/os/noc). Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe (aj cez letné prázdniny). Posteľná bielizeň je v cene. Akcia pre návštevníkov LacneUbytovanie.net:V prípade ubytovania na 6 a viac nocí večera zdarma (môžme urobiť aj speciálne v peci pečené hotdogy na raňajky), na 8 a viac nocí 2x pohostenie zdarma podľa výberu (pečené ryby, pizza z peci, guláše z diviny, halászlé). Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Penzion Sárfi (Minipenzion Sárfi), Gejza a Marta Sárfi, Záhradnícka 3, 932 01 Veľký Meder
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Mini penzion Géza Sárfi, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby