– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Na samotě, Omlenice u Kaplice - Horšov

?? %

Penzion Na samotě (630 m), Omlenice u Kaplice - Horšov

mob. +420 602 496 208, +420 776 858 833 irenapavlikova@gmail.com
Penzion Na samotě [Zvětšit - nové okno]
0
Umístění: Na samotě Horšov patřící k malé vsi Omlenice, v malebné krajině jižních Čech necelé 4 km od historického centra města Kaplice (městská památková zóna). V okolí dobré podmínky ke koupání, rybaření, pěší turistiku, cykloturistiku i houbaření. Rozhledna Hradišťský vrch 7,5 km, Český Krumlov 20 km, klášter Zlatá Koruna 21 km, hrad Rožmberk 21 km, klášter Vyšší Brod 22 km.
Ubytování: Penzion s rybníčkem a bazénem ideální pro klidnou rodinnou dovolenou. V penzionu jsou pokoje i apartmány. Pokoje jsou 2-, 3- a 4-lůžkové. Ve volně stojícím domě jsou dvě hezky zařízená apartmá (5+7 lůžek) s vlastním vchodem, koupelnou, kuchyní i myčkou nádobí. Možnost snídaní, po domluvě i dovoz večeří. U penzionu je oplocená zahrada s okrasným rybníčkem, oválný zastřešený bazén 9x4 m, velká terasa u bazénu, pergola, trampolína, pískoviště, houpačka, stolní tenis, venkovní krb s grilem, prostor pro uskladnění kol nebo lyží. Malá zvířata po dohodě. Za poplatek možnost sauny nebo služeb masážního salónu, který patří majitelce.
Cena: Léto (1.7.-31.8.): 3 a více osob na pokoji či v apartmánu 500 Kč/os/noc, jen 2 osoby 600 Kč/os/noc, jen 1 osoba 700 Kč/noc. Zima a mimosezóna: 3 a více osob na pokoji či v apartmánu 400 Kč/os/noc, jen 2 osoby 500 Kč/os/noc, jen 1 osoba 500-600 Kč/noc. Pes 100 Kč/noc. Snídaně (so+ne) 100 Kč. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platí při ubytování na 2 a více nocí. Při týdenních pobytech velké slevy.
Adresa: Penzion Na samotě (pension Samota), osada Horšov, Omlenice 8, 382 41 Omlenice u Kaplic. Provozovatelka: Irena Pavlíková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Na samotě, Omlenice u Kaplice - Horšov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby