– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Salaš Kostrín, Klátova Nová Ves - Janova Ves

?? %

Salaš Kostrín (205 m), Klátova Nová Ves - Janova Ves

Tríbeč / Topoľčany
mob. +421 911 797 960 ludo.j@zoznam.sk
Salaš Kostrín [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V malebné přírodě na úpatí pohoří Tribeč, v klidném prostředí na krásné louce u rybníků nedaleko Klátovy Nové Vsi. Autobusová zastávka Janova Ves 1 km. Blízko salaše se zámeček Janova Ves (nyní dětská ozdravovna), v Klátově Nové Vsi (2 km) další dva zámečky. Turistické východisko na Tribeč (na hřeben pěšky necelé 3 hodiny po žluté značce, naučná stezka). Přímo k salaši vede asfaltová cesta (zde parkoviště). Město Partizánske 11 km, Topoľčany 12 km.
Ubytování: Salaš s celoročním provozem, stylovou restaurací a turistickou ubytovnou (penzionem). V patře salaše jsou 4 pokoje (2x2, 2x3 lůžka) s vlastní sprchou, WC a TV, dva pokoje mají balkón s výhledem na rybníky. Společná kuchyňka (vařič, lednička, mikrovlnka, varná konvice). Stylová restaurace (70 osob) s krytou zahrádkou (90 osob) nabízí speciality slovenské kuchyně i cimbálovou muziku. Malý salónek. Minizoo (ovečky, koně). Ohniště na opékání. Dětské hřiště.
Cena: Celoročně: 1 osoba na pokoji 37 EUR/noc, 2-3 osoby na pokoji 27 EUR/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (včetně DPH, všech poplatků, povlečení i energií).
Adresa: Salaš Kostrín (penzion Kostrín), Janova Ves 144, 958 44 Klátova Nová Ves. Provozovatel: Ľudovít Janík - Kostrín, Podjavorinskej 1973/4, 955 01 Topoľčany.
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil (autor LevneUbytovani.net).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Salaš Kostrín, Klátova Nová Ves - Janova Ves
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...