– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa v horách, Rička u Mižhirji

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa v horách [Zvětšit - nové okno]
18 0
Umístění: Poblíž malebné horské vesničky Rička (Richka) pod poloninou Boržavou, 1 km od silnice Mižhirja - Volovec. Vedle chalupy teče čistá horská říčka, na druhé straně se rozkládá horská louka. Vhodné podmínky na turistiku, výlety na kole či sběr plodin. Lyžařský vlek 500 m od chalupy, lyžařské středisko Izky 10 km, Pylypec 12 km, Podobovec 15 km. Možnost zorganizovat exkurze na jezero Siněvir, vodopád Šypit i do lyžařských center.
Ubytování: Komfortní horská chalupa pro 18 osob. Pokoje jsou 2- a 3-lůžkové s TV, v přízemí i v patře je koupelna i toaleta. V chalupě jsou dvě plně vybavené kuchyně (sporák, trouba, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, myčka, chladnička), jídelna, společenská místnost s příjemným posezením u krbu, finská sauna. Na zahradě je větší bazén, zvláště příjemný pro odpočinek po podniknuté horské túře. Chalupa je vhodná pro dovolenou s dětmi. Majitel mluví dobře anglicky a polsky, jeho žena komunikuje česky.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 1 den 150 UAH/os/noc, 2 noci 130 UAH/os/noc, 3 a více nocí 120 UAH/os/noc, min. 2 osoby. Ubytování jen na 1 noc pouze pro větší skupiny. Pro skupiny 8 a více osob slevy. Po dohodě možnost objednání polopenze za cca 60 UAH.
Adresa: Chalupa v horách (Pryvatna sadyba v horakh Richka, Mountains Villa Resort Richka), Mykola Pylyp a Mychajlo Roman, Lazy 331, 90 030 Rička (Richka), okres Mižhirja (Mežhorje), Zakarpatská oblast, Ukrajina
Poznámky: Jazyky: angličtina, ukrajinština, ruština, polština. Poloha v mapě je téměř přesná.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa v horách, Rička u Mižhirji
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby