– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Rybářský domov, Chbany - Vikletice

?? %

Rekreační středisko Rybářský domov, Chbany - Vikletice

mob. +420 723 349 065 (správce), +420 721 329 351 (sekretariát) crsusti@crsusti.cz
Rekreační středisko Rybářský domov [Zvětšit - nové okno]
67 0
Umístění: Na břehu přehrady Nechranice ve Vikleticích (možnost rybolovu i koupání). V obci Chbany (3,5 km) jsou obchody s potravinami a vybraným zbožím. V obci Březno (7,5 km) atrakce Březenský drak (vysloužilé velkorýpadlo, důlní obr vysoký jako Petřínská rozhledna). Přírodní zajímavosti: Želinský meandr mezi Nechranickou přehradou a obcí Želina (skalnaté svahy), Střezovská rokle, balvany Sluňáky.
Ubytování: Nově zrekonstruované rekreační středisko pro rybáře i nerybáře s chatkami a hlavní budovou s pokoji a apartmánem. Vhodné i pro tábory a soustředění. Wi-Fi zdarma v celém areálu, dětské hřiště, velká travnatá plocha pro míčové hry, ohniště, půjčovna loděk (vč. elektromotoru), prodej rybářských potřeb i povolenek. Provoz od 1. 4. do 31.10. Nové zděné chaty (10x): 4-lůžkové (2 palandy), s vlastní koupelnou a kuchyňským koutkem (lednička, mikrovlnka, varná konvice, varná deska, nádobí, příbory), lavička před chatou. Ubytovací budova: 8 pokojů (2x2, 6x3 lůžka), s vlastní ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí, nádobí a příbory, společné soc. zařízení (zvlášť ženy a muži), společenská místnost s TV. Apartmán (60 m2): 5 lůžek ve 2 ložnicích, koupelna (WC, vana), plně vybavená kuchyň, obývák (sedací souprava, TV), dvůr se zahradním posezením a lehátky, gril, parkovací místo, samostatný vchod.
Cena: Chaty (4-lůžkové): mimo prázdniny 420 Kč/os/noc (min. 2 osoby), o prázdninách 1.600 Kč/chata/noc. Pokoje v ubytovně: 400 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby). Apartmán (5 osob): 1.800 Kč/apartmán/noc. Pes 50 Kč/noc. Připlácí se elektřina podle skutečné spotřeby. Povlečení i WiFi je v ceně. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc, v sezóně (1.7.-31.8.) na chatách a v apartmánu jen týdenní pobyty.
Adresa: Rekreační zařízení Rybářský domov Vikletice, Vikletice 42, 438 01 Chbany. Provozovatel: Český rybářský svaz, z. s., Severočeský územní svaz (ČRS SvčÚS). Kontaktní osoby: Martina Mihulová (Ústí n. L.) a Pavel Kadavý (Vikletice).
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Prezentace Rybářského domova Vikletice

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Rybářský domov, Chbany - Vikletice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...