– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rybářská chata Kamenice, Klučenice - Voltýřov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rybářská chata Kamenice, Klučenice - Voltýřov

Rybářská chata Kamenice [Zvětšit - nové okno]
7 0
Umístění: V chatové osadě poblíž vesniček Kamenice a Voltýřov, ve svahu pod lesem asi 300 m od břehů vodní nádrže Orlík. Zastávka lodní dopravy na přehradě 2,5 km. Tipy na výlet: přehradní hráz 11 km, zámek Orlík nad Vltavou 15 km, hrad Zvíkov 25 km.
Ubytování: Chata s celkovou kapacitou 7 lůžek. V přízemí chaty je koupelna s vanou, WC, prostorná společenská místnost s krbem. V prvním patře je kuchyňský kout (el. sporák s pečící troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnka, varná konvice, toustovač, topinkovač, el. pánev), jídelna s jedním lůžkem, předsíňka a balkon. V podkroví jsou dvě 2-lůžkové ložnice s možností přistýlky. Venku je terasa, zahrada, udírna, gril a krb. Parkování přímo u chaty.
Cena: Léto: víkendové pobyty 3.700 Kč/chata/víkend, týdenní pobyty 1.200 Kč/chata/noc. Zima: víkendové pobyty 3.000 Kč/chata/víkend, týdenní pobyty 1.200 Kč/chata/noc. Mimosezona: víkendové pobyty 3.000 Kč/chata/víkend, týdenní pobyty 1.000 Kč/chata/noc. Silvestr: 6.000 Kč/chata/2 noci. Pes 200 Kč. Rekreační poplatek 19 Kč/os/noc.
Adresa: Rybářská chata Kamenice, Michal Chlistovský, Voltýřov ev. č. 135 (chatová osada Kamenice), 262 56 Klučenice
Poznámky: Chata je v roce 2015 dlouhodobě obsazena.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rybářská chata Kamenice, Klučenice - Voltýřov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby