– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Rubínek, Písečná u Žamberka

?? %

Turistická ubytovna Rubínek, Písečná u Žamberka

mob. +420 605 187 236 pisecna.ubytovna@orlice.cz
Turistická ubytovna Rubínek [Zvětšit - nové okno]
51
Umístění: Ve středu obce Písečná, 4 km jižně od Žamberka a 4 km západně od Letohradu. Autobusová zastávka 250 m. Lyžařský vlek přímo v Písečné 200 m. Golf Hnátnice 5 km. Přehrada Pastviny (přírodní koupání) 12 km.
Ubytování: Turistická ubytovna (penzion) v sousedství koupaliště a sportovního areálu. Ubytovna má kapacitu 51 lůžek ve 2- až 4-lůžkových pokojích s umyvadlem se studenou vodou. Na každém patře je společné soc. zařízení (WC, sprcha) a samoobslužná kuchyňka (sporák, lednička, nádobí). V ubytovně jsou 2 společenské místnosti. Parkoviště přímo u penzionu. K dispozici je venkovní gril. Možnost zajištění obědů v místní jídelně (po-pá). V přilehlém sportovním areálu jsou tenisové kurty a hřiště na volejbal a na plážový volejbal (za poplatek). Koupaliště má bazén pro plavce, bazén pro děti i brodítko (za poplatek).
Cena: Celoročně: 200 Kč/os/noc, dítě bez lůžka 70 Kč/noc, v topné sezóně příplatek 50 Kč/pokoj/noc. Poplatek obci 10 Kč/os/noc (osoby 18-70 let). Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Obecní ubytovna Rubínek, Písečná 45, 561 70 Písečná. Provozovatel: Obec Písečná. Správkyně ubytovny: Monika Hynková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Rubínek, Písečná u Žamberka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...