– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Hrabovka, Bojnice

?? %

Rekreační středisko Hrabovka, Bojnice

mob. +421 907 989 214 miro.sorman@zoznam.sk
Rekreační středisko Hrabovka [Zvětšit - nové okno]
60 0
Umístění: Za Bojnicami, 2,5 km smerom na Nitrianske Rudno, na lúke uprostred lesa. 2,5 až 3 km od Bojnického zámku, ZOO, obchodov, kúpaliska a kúpeľov s možnosťou celoročného kúpania. 300 m od autobusovej zastávky, 6 km od železničnej stanice v Prievidzi a miestnych hypermarketov.
Ubytování: Rekreačné stredisko s kapacitou 60 lôžok v 12 chatách. Chaty sú 4-, 6-, 10- a 11-lôžkové, vybavené el. varičom a chladničkou, každá chata má prekrytú terasu so sedením. Soc. zariadenie je centrálne, teplá voda nonstop. Spoločenská budova pre hromadné akcie, v nej je veľký stolový futbal, tanečný parket a veľký krb. Ohnisko s posedením na opekanie. Vlastné parkovisko. Stredisko je vhodné pre školské výlety, rodinnú dovolenku, detské tábory, športové sústredenia. Stredisko v roku 2009 prešlo rekonštrukciou. V prevádzke je len v letnej sezóne (1.5.-15.9.).
Cena: Celá sezóna: 4-posteľová chatka 26 EUR/chata/noc, 6-posteľová chatka 33 EUR/chata/noc, 11-posteľová chatka 50 EUR/chata/noc, stanovanie 3 EUR/os/noc (vrátane stanu). Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc (osoby do 18 rokov 0,50 EUR/noc). Obliečky aj parkovanie sú zahrnuté v cene. Ceny sú návštevníkom LacneUbytovanie.net garantované pri ubytovaní na 3 a viac nocí (aj cez letné prázdniny). Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Rekreačné stredisko Hrabovka (RS Hrabovka), Bojnice. Prevádzkovateľ: Miroslav Šorman, Opatovce nad Nitrou 327, 972 02 Opatovce nad Nitrou.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Hrabovka, Bojnice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby