– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Častoboř, Nalžovické Podhájí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rekreační středisko Častoboř, Nalžovické Podhájí

Rekreační středisko Častoboř [Zvětšit - nové okno]
160
Umístění: Uprostřed krásné přírody na břehu Slapské přehrady u obce Nalžovické Podhájí, 12 km od Sedlčan. Nádherné výlety do okolí jak cyklistické, tak i pěší.
Ubytování: Rekreační středisko s kapacitou 160 osob ve 4-lůžkových chatkách. Společné sprchy a WC v hlavní budově (teplá voda i pitná studená). Chaty jsou jednoduše vybavené (2 válendy, 1x patrové lůžko, lůžkoviny, skříň, 1 zahradní stolek, 2 židle), bez vytápění. Možnost použití elektrických spotřebičů do 100 W. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze. K dispozici jsou lodičky, hřiště na fotbal, volejbal, ping-pong, atd. Rekreační středisko je v provozu od 30.4. do 30.9.
Cena: Pronájem chatky: 310 Kč/chata/noc + příplatek za každého ubytovaného hosta v chatě 60 Kč/os/noc. V ceně jsou lůžkoviny i DPH. Rekreační poplatek obci Nalžovice 10 Kč/os/noc. Doplňkové služby: parkovné 120 Kč/auto/pobyt, pronájem kuchyňky 80 Kč/den, pes 80 Kč/noc. Snídaně 53 Kč (do 10 let 44 Kč), oběd 100 Kč (do 10 let 82 Kč), večeře 84 Kč (do 10 let 71 Kč). Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc (v hlavní sezóně jsou preferovány týdenní pobyty).
Adresa: Rekreační středisko Častoboř (RS Častoboř), Petr Matoušek, Nalžovické Podhájí, 262 93 Nalžovice. Provozovatel: RS Častoboř s.r.o., Pražská 298, 250 01 Brandýs nad Labem.
Poznámky: Rekreační středisko Častoboř v roce 2011 ukončilo svůj provoz. Ubytování nyní není možné.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Častoboř, Nalžovické Podhájí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...