– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Na Rozcestí, Lomnice nad Popelkou - Košov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmány Na Rozcestí [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: Na okraji malé osady Košov v kopcích Českého ráje, 2 km nad Lomnicí nad Popelkou, přímo u rozcestí několika turistických cest. V Lomnici nad Popelkou jsou všechny služby, obchody, restaurace, vlak (2,6 km), městské koupaliště, historické náměstí. Autobusová zastávka Košov 700 m. Vrchol hory Tábor s Tichánkovou rozhlednou 2,5 km. Zřícenina gotického hradu Kumburk 10 km. V širším okolí jsou Jinolické rybníky, Prachovské skály. Krkonošská lyžarská střediska jsou v dosahu do 30 minut autem.
Ubytování: Novostavba z roku 2014 se dvěma apartmány (v přízemí a v patře). V každém apartmánu je 4-lůžková ložnice a rozkládací gauč v obývacím pokoji, v horním apartmánu jsou navíc 4 přistýlky v půdní místnosti (formou matrací na koberci včetně všech lůžkovin). Apartmány jsou plně vybavené, s pohodlným obývákem, vybavenou kuchyní (sporák, trouba, mikrovlnka, lednice, mrazák), stylovou koupelnou, TV, WiFi. Parkování střežené kamerovým systémem zdarma.
Cena: Celoročně: 1-2 osoby v apartmánu 900 Kč/apartmán/noc, 3-4 osoby 1.200 Kč/apartmán/noc, 5 osob 1.400 Kč/apartmán/noc (tj. 280 Kč/os/noc). Ceny jsou konečné (obsahují všechny poplatky, povlečení, ručníky, energie i vytápění) a platí při ubytování na 2 a více nocí (i v hlavní sezóně).
Adresa: Apartmány Na Rozcestí, Košov 63, 512 51 Lomnice nad Popelkou. Provozovatel: Alena Chlumská.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Na Rozcestí, Lomnice nad Popelkou - Košov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...