– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Roua Muntelui, Baia de Arieș

?? %

Penzion Roua Muntelui (510 m), Baia de Arieș

mob. +40 744 475 969 (penzion a restaurace), +40 747 581 013 (správce), +40 753 408 862 rouamunteluibaiadearies@gmail.com
Penzion Roua Muntelui [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V horském údolí řeky Arieș v západorumunském pohoří Munții Apuseni, v centru malého městečka Baia de Arieș. V blízkém okolí mnoho přírodních zajímavostí (Turdská soutěska, jeskyně, skalnaté hory) i technických (solný důl Turda, úzkokolejka Abrud, hornická muzea).
Ubytování: Penzion (hotel) s plaveckým bazénem (12x6 m), sportovním hřištěm s umělým povrchem, restaurací, venkovní terasou i non-stop recepcí. V penzionu je 8 pokojů (8x2 lůžka) i 1 větší apartmán. Na každém pokoji je vlastní koupelna, TV i bezplatné WiFi. Tři pokoje mají vlastní balkón. Bezplatné parkování. Užívání bazénu je pro hosty bezplatné a non-stop. K relaxaci slouží i desítky lehátek na opalování.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně mimo svátky: 2-lůžkový pokoj 140 lei/pokoj/noc, 3-lůžkový apartmán 280 lei/apartmán/noc. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Pensiunea Roua Muntelui, Strada Avram Iancu 9, 515300 Baia de Arieș, Rumunsko. Kontaktní osoba: Cioata Alexandra Maria.
WWW:
Poznámky: Jazyky: angličtina, rumunština. Odkaz do mapy je přesný. Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Roua Muntelui, Baia de Arieș
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...