– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rodinný penzion 488, Harrachov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rodinný penzion 488, Harrachov

Rodinný penzion 488 [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V Krkonoších, v klidné části Harrachova, na modré značce 1 km před Mumlavským vodopádem. Koupaliště s travnatou pláží, minigolfem a půjčovnou lehátek 15 minut pěšky. V centru Harrachova (2 km) půjčovna horských kol. Autobusové nádraží 10 minut pěšky. Z Harrachova je zajištěna autobusová doprava do Liberce do zábavního centra Babylon (aquapark).
Ubytování: Penzion s kapacitou 10 lůžek (z toho jsou 2 dětská) ve 3 pokojích: 1x 2-lůžkový s odděleným dětským pokojem vybaveným patrovou postelí, 2x 4-lůžkový. Na všech pokojích je vlastní koupelna (se sprchou a WC) a TV+SAT. Společná plně vybavená kuchyně. Ubytování je v provozu jen mimo zimu (v měsících 04-12).
Cena: Celá sezóna (měsíce 04-12): 150 Kč/os/noc při ubytování 2 a více osob na 2 a více nocí (i o letních prázdninách, i přes víkendy). Rekreační poplatek 15-17 Kč/os/noc. Vše ostatní (povlečení, energie atd.) je v ceně. Domácí miláček 50-60 Kč/noc.
Adresa: Rodinný penzion, Jaroslav Rösler, Harrachov 488, 512 46 Harrachov
Poznámky: Prezentace byla přesunuta do archivu, neboť inzerent dlouhodobě nereagoval na výzvy k aktualizaci. Harrachov se uvádí nesprávně i jako Harachov.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rodinný penzion 488, Harrachov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...