– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační dům 411, Podhájská - Belek

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

90 % (1)
Rekreační dům 411 [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Na okraji obce Podhájska, v časti Belek, 1,7 km od termálneho kúpaliska. Železničná stanica 1 km, autobusová zastávka 250 m, potraviny 300 m. V Podhájskej je niekoľko reštaurácií, pizzerie (najbližšia len 100 m), letné kino, cez letné prázdniny bohatý kultúrny program. V bezprostrednom okolí možnosť cykloturistiky, hubárčenia, rybolovu. Tipy na výlet: arborétum Mlyňany 33 km, zámok, žrebčín a zubria obora Topoľčianky 45 km, Nitra 45 km, Štúrovo a Ostrihom 70 km.
Ubytování: Zrekonštruovaný rodinný dom. Dom má 3 izby a dve spoločné soc. zariadenia. Každá izba má TV+SAT. V prístavbe sa nachádza spoločná kuchyňa (plynový sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica). Vo dvore je záhradné posedenie, prenosný gril, detský kútik s pieskoviskom. Parkovanie vo dvore pre 4 autá. Ubytovanie je vhodné pre nenáročných a pre rodinné dovolenky. Ubytovanie je v prevádzke len v letnej sezóne (mesiace 05-10).
Cena: Celá sezóna (mesiace 05-10): 1-2 noci 9 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 6,50 EUR/os/noc (deti do 15 rokov 5,50 EUR/noc). Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Cena platí pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe (aj cez hlavnú sezónu). Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc.
Adresa: Rekreačný dom 411, Júlia Chvílová, Belecká 411/88, 941 48 Podhájska
Poznámky: Ubytovanie je od roku 2018 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (15. 9. 2012, 15.33)
Uživatel zde byl ubytován od 11. srpna 2012 do 18. srpna 2012.
Ubytovanie sa nám páčilo,bolo dobré,že malo dve soc.zariadenia,kuchyňa je dobre vybavená.Jedná nevýhoda bola cesta na kúpalisko,ktorá trvala 20 min. pešo.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační dům 411, Podhájská - Belek
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...