– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační dům Iveta, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Rekreační dům Iveta [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V kúpeľnom mestečku Veľký Meder (bývalé Čalovo) na južnom Slovensku, 450 m od termálneho kúpaliska Veľký Meder. V blízkosti sa nachádza promenáda s letnými záhradnými reštauráciami. Železničná stanica 2 km, autobusová zastávka 1,5 km. Obchod 300 m. Hranica s Maďarskom 20 km. Vodné dielo Gabčíkovo 25 km, Bratislava 70 km.
Ubytování: Rekreačný dom so 4 apartmánmi. Parkovanie pri dome, vonkajšie sedenie (možnosť grilovania, opekania), detské hojdačky, pieskovisko, veľký dvor. 9-lôžkový apartmán: 3 spálne (4-lôžková, 3-lôžková, 2-lôžková, možnosť prísteľky), spoločenská izba s TV, vybavená kuchyňa, 2x soc. zariadenie, vonkajšia krytá terasa. Apartmán A: 2-lôžková izba s prístelkou, kuchynský kútik, soc. zariadenie. Apartmán B: 3-lôžková izba, kuchynský kútik, soc. zariadenie. Apartmán C: 2-lôžková izba s prístelkou (poschodové postele), kuchynský kútik, soc. zariadenie.
Cena: Celoročne: 2-6 nocí 9,50 EUR/os/noc, 7 a viac nocí 8,50 EUR/os/noc, dieťa do 4 rokov zdarma, 4-15 rokov 7 EUR/noc, min. 2 osoby v apartmáne. V hlavnej sezóne sa uprednostňujú týždenné pobyty. Kúpeľný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň je v cene. V zimnom období jednorázový príplatok 5 EUR/apartmán/pobyt za kúrenie.
Adresa: Rekreačný dom, Iveta Forrová, Čičovská ul. 41/323, 932 01 Veľký Meder
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační dům Iveta, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby