– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Rekreační středisko a kemp Krupá, Staré Město pod Sněžníkem

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Rekreační středisko a kemp Krupá, Staré Město pod Sněžníkem

Rekreační středisko a kemp Krupá [Zvětšit - nové okno]
139 0
Umístění: V lesoparku na okraji Starého Města pod Králickým Sněžníkem, 750 m od vlakové stanice i od náměstí. Vlastní parkoviště v areálu. Dobré podmínky pro horskou turistiku, cykloturistiku, běžky i lyžování. Naučné stezky v okolí: Králický Sněžník, Staroměstské pevnostní opevnění, Střípky Staroměstska, Po stopách Hermanna Buhla.
Ubytování: Rekreační středisko s ubytováním v chatové osadě (88 lůžek) a v bungalovech (51 lůžek ve 2- až 5-lůžkových pokojích). Chatky mají 2-4 lůžka, malou verandu, stůl, židli, 2x velkou skříň, vybavení na úklid, el. topení, světlo, některé přípojku do el. sítě. Společné sociální zařízení (pro chatky a každý bungalov), 2x společenská místnost, stylová hospůdka. Vaříme chutnou stravu 5x denně, sestavíme jídelníček pro sportovce nebo dietáře. Aktivity park umístěný v areálu nabízí střelbu z luku, bungee trampolínu, obří houpačku, lanovku, lanové překážky, lezeckou stěnu (6,5 m), paintball arénu, disc-golfový park, skákací boty, čtyřkolky. Venkovní vyhřívaný bazén s nočním osvětlením (14x7 m), fotbalové a volejbalové hřiště, ohniště, stolní tenis, tenisové kurty v blízkosti areálu. V létě je v provozu celé rekreační středisko, v zimě pak pouze bungalovy.
Cena: Léto (1.6.-14.9.): chatky 150 Kč/os/noc (děti do 12 let 100 Kč/noc), bungalovy 250 Kč/os/noc (děti do 12 let 200 Kč/noc). Zima (1.11.-31.3.): bungalovy 290 Kč/os/noc (děti do 12 let 190 Kč/noc). Silvestr: bungalovy 400 Kč/os/noc (děti do 12 let 300 Kč/noc), min. 3 noci. Mimosezóna: chatky 80 Kč/os/noc (děti do 12 let 50 Kč/noc), bungalovy 200 Kč/os/noc (děti do 12 let 150 Kč/noc), přitápění 30 Kč/chata/noc. Rekreační poplatek 21 Kč/dospělý/noc. Při ubytování jen na 1 noc +30 Kč/os. Při ubytování jen 1 osoby příplatek 50 %. Snídaně 40-50 Kč. Slevy pro kolektivy! Povlečení i bazén je v ceně.
Adresa: Rekreační středisko Krupá (RS Krupá), kemp Krupá a Aktivity park Krupá (Activity park), Kladská 50, 788 32 Staré Město pod Sněžníkem. Kontaktní osoby: Adam Vančík a Renata Řezníčková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (28. 11. 2013, 17.02)
Uživatel zde byl ubytován od 23. listopadu 2013 do 24. listopadu 2013.
Krásné ubytování na krásném místě. Vše o domluvě, příjemné jednání :)

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko a kemp Krupá, Staré Město pod Sněžníkem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...