– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační chalupa, Bohušov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rekreační chalupa, Bohušov

Rekreační chalupa [Zvětšit - nové okno]
17
Umístění: Na Osoblažsku, na samotě vedle rybníka nedaleko říčky Osoblahy, u obce Bohušov. Okolí je vhodné pro cyklistiku, turistiku, koupání v rybníce, rybaření. Turistická atrakce v okolí: úzkokolejná trať, která vede z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy (v některých dnech turistické sezóny jezdí na trati vlak tažený parní lokomotivou).
Ubytování: Chalupa s kapacitou 17 lůžek ve čtyřech ložnicích (2x4, 1x3, 1x6 lůžek). V chalupě jsou 3 WC a 2 umývárny se sprchou, kuchyně, prostorná společenská místnost (kachlová kamna, krb), velký společenský prostor (kulečník). K chalupě náleží rozsáhlá louka (posezení, ohniště). Venku lze hrát míčové hry. V chalupě není TV. Chalupa je vhodná pro pobyt větší party, několika rodin, pro pobyty s dětmi. Chalupa se pronajímá jen mimo topnou sezónu, tj. cca v měsících 05-09.
Cena: Léto (měsíce 05-09): 6-8 osob 275 Kč/os/noc, každá další osoba 150 Kč/os/noc, min. 2 noci. Zvýhodněný pronájem pro skupinu do 10 osob: 14.000 Kč/chalupa/týden nebo 4.800 Kč/chalupa/víkend. Rekreační poplatek 14 Kč/os/noc (děti 4 Kč/os/noc). Povlečení je v ceně. Kulečník 200 Kč/den (lze pronajmout jen na celou dobu pobytu).
Adresa: Rekreační chalupa, Pavel Švidrnoch, Bohušov 138, 793 99 Bohušov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační chalupa, Bohušov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...