– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Sportovně-rekreační areál, Kovářov - Chrást

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Sportovně-rekreační areál, Kovářov - Chrást

Sportovně-rekreační areál [Zvětšit - nové okno]
50 30
Umístění: V klidné lokalitě Radava u Orlické přehrady, asi 2 km od obce Chrást. V obci Chrást je obchod. Krásná jihočeská příroda nabízí nezapomenutelné výlety, cykloturistiku, rybolov nebo houbaření. Přístaviště parníku 650 m. Tipy na výlet: zámek Orlík na Vltavou 14 km, hrad Zvíkov 22 km, klášter Milevsko 20 km, rozhledna Onen svět 14 km, Žďákovský most 12 km.
Ubytování: Rekreační areál s celodřevěnými chatkami a karavany. Chatky i karavany jsou 4-lůžkové s možností přistýlky, mají lůžka, šatní skříň, stůl, židle, ledničku, možnost objednat elektrický přímotop. Před karavany jsou malé terasy k venkovnímu posezení. Sociální zařízení je společné. V areálu je restaurace (kapacita 120 osob) se zastřešenou terasou a možností stravování. V areálu jsou antukové tenisové kurty, hřiště pro nohejbal, volejbal, beach volejbal, petanque, stůl na stolní tenis (možnost zapůjčení sportovního náčiní), bazén, dětské hřiště (houpačky, skluzavka, dětský domeček, trampolína), šipky, billiard, stolní fotbal. Vhodné pro firemní akce, svatby, rodinné i dětské pobyty.
Cena: Hlavní sezona (měsíce 07, 08): 1 noc 800 Kč/chatka, 2 a více nocí 700 Kč/chatka/noc. Mimosezona: 1 noc 700 Kč/chatka, 2 a více nocí 600 Kč/chatka/noc. Přistýlka (5. osoba) 150 Kč/noc. Přímotop 100 Kč/noc. Žeton do sprchy (3 min) 10 Kč. Povlečení je v ceně. Stravování: snídaně 50 Kč (děti 40 Kč), polopenze 160 Kč (děti 120 Kč), plná penze 220 Kč (děti 160 Kč). Podmínkou rezervace ubytování je objednání stravování (minimálně snídaně).
Adresa: Sportovně-rekreační areál Radava (kemp Radava), Radek Kotalík, osada Radava 246, Kovářov - Chrást, 399 01 Milevsko
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Sportovně-rekreační areál, Kovářov - Chrást
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...