– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Učebně-výcvikové zařízení UK, Štiavnické Bane - Richňava

?? %

Učebně-výcvikové zařízení UK (710 m), Štiavnické Bane - Richňava

Štiavnické vrchy / Počúvadlianske jazero / Tekov / Hont Ukázat na mapě
+421 456 929 148, mob. +421 945 505 509 magdalena.ivanicova@uniba.sk
Učebně-výcvikové zařízení UK [Zvětšit - nové okno]
59 0
Umístění: V nádhernom prostredí pri Richňavských jazerách (tajchoch) v Štiavnických vrchoch. Prístup je z obce Štiavnické Bane (asi 4 km od Banskej Štiavnice) na trase Banská Štiavnica - Levice. Autobusová zastávka Štiavnické Bane, Rychňava, rázcestie 1 km. Okolité jazerá (Richňavské, Vindšachtské, Počúvadlianské) poskytujú možnosť kúpania, v zime je tu možnosť lyžovania. Lyžovanie v stredisku Salamandra 3 km.
Ubytování: Rekreačné stredisko s celoročnou prevádzkou. Nová chata: 32 lôžok + 6 prísteliek v 10 izbách so spoločným sociálnym zariadením na oboch poschodiach. Prístavby novej chaty: 8 lôžok v 3 izbách, sociálne zariadenie je priamo na izbách. Stará chata: 10 lôžok v 5 izbách, bez sociálneho zariadenia. V zariadení je možnosť celodenného stravovania.
Cena: Nová chata: izba 3-lôžková 27 EUR/izba/noc (iba 2 osoby 24 EUR/izba/noc, iba 1 osoba na izbe 18 EUR/izba/noc), 4-lôžková 36 EUR/izba/noc, prístelka 3 EUR/noc. Prístavba novej chaty: izba 2-lôžková 24 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 20 EUR/izba/noc), 3-lôžková 36 EUR/izba/noc (iba 2 osoby 30 EUR/izba/noc, iba 1 osoba 24 EUR/izba/noc), prístelka 3 EUR/noc. Stará chata: 2-lôžková izba 12 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 9 EUR/izba/noc), prístelka 3 EUR/noc. Polpenzia 8 EUR (deti do 12 eokov 6 EUR), plná penzia 13 EUR (deti do 12 eokov 9 EUR). Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Učebno-výcvikové zariadenie (UVZ) UK, Richňava, 969 81 Štiavnické Bane. Prevádzkovateľ: Univerzita Komenského v Bratislave. Vedúca zariadenia: Magdaléna Ivaničová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Učebně-výcvikové zařízení UK, Štiavnické Bane - Richňava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby