– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion U Rechů, Blansko

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion U Rechů [Zvětšit - nové okno]
21
Umístění: Na okraji Blanska, nedaleko lesa v klidném a slunečném prostředí v zahradě s krásným výhledem. Výlety po okolí: návštěva jeskyní, historických památek (Blansko, Rájec, Boskovice, Lysice), technických památek (huť Františka, větrný mlýn Rudice). Vlakové nádraží Blansko-město 400 m. Lyžařské středisko Hořice 1 km (turistickou stezkou).
Ubytování: Romantický penzion s kapacitou 21 lůžek. Pokoje 1- až 4-lůžkové (s možností přistýlky) s vlastním soc. zařízením, TV, lednicí (na vyžádání). Dva apartmány, každý pro 4-6 osob (3-pokojový s kuchyňským koutem, 2-pokojový s balkónem). Restaurace (40 míst) s letní zahrádkou (20 míst), vhodné k pořádání společenských akcí. Připojení na internet na pokojích i v restauraci.
Cena: Pokoj: 1-lůžkový 650 Kč/noc, 2-lůžkový 900 Kč/pokoj/noc (s vanou 990 Kč/noc), 3-lůžkový 1.200 Kč/noc, 4-lůžkový 1.400 Kč/noc. Apartmán (4-6 osob): 3-pokojový 1.800 Kč/noc, 2-pokojový 1.500 Kč/noc. Přistýlka 150 Kč/noc (držitelé rodinných pasů zdarma). Snídaně 70 Kč.
Adresa: Penzion U Rechů v Moravském krasu, Hana Rechová, Hořická 42, 678 01 Blansko
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Rechů, Blansko
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby