– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Ranč M, Vernířovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ranč M [Zvětšit - nové okno]
10
Umístění: Poblíž kostela v centru malebné horské vesničky Vernířovice v Jeseníkách, 17 km od Šumperku. Ve Vernířovicích je lyžařské středisko a začínají zde běžecké lyžařské trasy a cyklotrasy v masivu Dlouhých strání a Mravenečníku. Ve Vernířovicích můžete využít i služeb restaurace. Zastávka autobusu 200 m.
Ubytování: Ranč s možností ubytování pro 10 osob ve 3 pokojích (2x3, 1x4 lůžka). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprcha a oddělené WC). Společná kuchyňka. Na ranči chováme strakaté huculské koně. Možnost jízdy na koních pod odborným dohledem a doprovodem, provozujeme i jezdeckou stezku z našeho ranče na horskou chatu Slavíč v Beskydech a 2- a 4-denní výlety po Jeseníkách.
Cena: Celoročně: 250 Kč/os/noc (děti do 10 let 230 Kč/noc), i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc. Rekreační poplatek 13 Kč/os/noc. Povlečení i veškeré energie jsou v ceně. Jízdy na koni: vyjížďka 250 Kč/hod., jezdecká turistika 1.700 Kč/den.
Adresa: Ranch M (nesprávně Ranč M), Václav Merta, Vernířovice 175, 788 15 pošta Velké Losiny
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ranč M, Vernířovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby