– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ranč u Matěje, Blatno u Chomutova

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ranč u Matěje [Zvětšit - nové okno]
40
Umístění: V Krušných horách na okraji malé vesničky Blatno u Chomutova, v nadmořské výšce 880 m. V blízkém okolí ranče vedou trasy pro zimní i letní pěší turistiku po celých Krušných horách. Chomutov 7 km. Kamencové jezero (koupání) 7 km. Hrad Hasištejn 20 km.
Ubytování: Rekonstruovaný penzion rodinného typu s kapacitou 40 lůžek ve 2- a 3-lůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu se sprchou, wifi. V penzionu je restaurace, denní bar a salónek. Posezení na terase s venkovním krbovištěm. Parkování přímo u penzionu. Ranč poskytuje výuku jízdy na koni, vyjížďky do přírody, je možné zahrát si volejbal, nohejbal, fotbal, tenis navštívit posilovnu, vířivou vanu, infrasaunu, vyzkoušet vznášedlo, čtyřkolku, jízdu na sněžném skútru. V létě je k dispozici navíc i srub a stany s podsadou.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně. Léto (1.5.-31.10.): 350 Kč/os/noc, přistýlka 150 Kč/os/noc. Zima (1.11.-30.4.): 450 Kč/os/noc, přistýlka 250 Kč/os/noc. Pes 100 Kč/noc. Pro skupiny slevy.
Adresa: Ranč u Matěje (penzion u Matěje), Lucie Kohoutová, Blatno 118, 430 01 Blatno
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ranč u Matěje, Blatno u Chomutova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...