– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování Racek, Týnec nad Labem

?? %

Ubytování Racek, Týnec nad Labem

mob. +420 608 959 458 info@ubytovani-racek.cz
Ubytování Racek [Zvětšit - nové okno]
90 0
Umístění: Na náměstí v centru Týnce nad Labem, uvnitř městské památkové rezervace s mnoha historickými domy, 11 km východně od Kolína. Zastávka MHD je přímo před ubytovnou, vlaková zastávka 650 m. Z vyhlídky Belveder (250 m) je nádherný výhled na Labe.
Ubytování: Důstojná ubytovna až pro 90 osob s kompletně zrekonstruovanými pokoji v roce 2022. V ubytovně jsou 2-, 3-, 4- a 6-lůžkové pokoje, na každém pokoji je vlastní koupelna (se sprchou a WC), lednička i mikrovlnka. Ve společných prostorách je kuchyň, jídelna, prádelna i společenská místnost (s projektorem a plátnem). Bezplatné WiFi. Přímo v budově se nachází výborná restaurace a prodejna potravin. Parkování je možné na dvoře uvnitř areálu zdarma. Možnost úschovy kol. Ubytovna je ideální pro skupiny pracovníků, pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt.
Cena: Celoročně: pokoj 2-lůžkový 400 Kč/os/noc, 3-lůžkový 300 Kč/os/noc, 4-lůžkový 250 Kč/os/noc, 6-lůžkový 220 Kč/os/noc. Poplatek městu 15 Kč/os/noc. Použití pračky za poplatek. Ceny jsou včetně DPH, povlečení i energií a platí při ubytování na 5 a více nocí. Pro větší skupiny možnost slev.
Adresa: Ubytování Racek (bývalý hotel Racek), Masarykovo náměstí 499, 281 26 Týnec nad Labem. Odpovědná osoba: Petr Topinka.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování Racek, Týnec nad Labem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...