– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Flachbartová, Zádiel

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

60 % (2)

Ubytování v soukromí Flachbartová, Zádiel

Ubytování v soukromí Flachbartová [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: Pri parkovisku na počiatku Zádielskej doliny, na okraji národnej prírodnej rezervácie pri dedine Zádiel v Slovenskom krase.
Ubytování: Privát s kapacitou 13 lôžok v 6 izbách (dve izby iba od 15.6. do 16.9.). Izby sú s vlastným alebo spoločným soc. zariadením. Spoločná plne vybavená kuchyňa (sporák, chladnička, hriankovač, rýchlovarná konvica, mikrovlnka), TV, WiFi internet, rádio, 5-miestný masážny bazén (jacuzzi, za poplatok), letná terasa. Na záhrade je gril, ohnisko a altánok. Požičovňa bicyklov. Na konci dvora je cez sezónu (mesiace 04-11) otvorený bufet (alko, nealko, niekoľko druhov jedál). Parkovanie v uzavretom, stráženom a v noci osvetlenom dvore. Ubytovacia časť je stavebne oddelená od súkromného bytu. Počas víkendov možnosť bohatých raňajok formou bufetových stolov.
Cena: Leto (1.4.-30.11.): 1-2 noci 10 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 9 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe. Zima (1.12.-31.3.): 10 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc. Silvester (29.12.-2.1.): 15 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Rekreačný poplatok 0,15 EUR/os/noc. Domáce zviera 1,50 EUR/noc. Raňajky 3,50 EUR.
Adresa: Privát Zádiel, MVDr. Katarína Flachbartová a Ing. Norbert Flachbart, Zádiel 16, 044 02 Zádiel
Poznámky: Fotografie: Robert Vystrčil, 2014.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

50 % (22. 1. 2017, 20.56)
Uživatel zde byl ubytován od 16. prosince 2016 do 18. prosince 2016.
Nádherná dovolenka, trochu drahšie ubytovanie, ale stojí to za to. Naj naj poloha ubytovania, žiadna iná poloha tohoto domu sa nevyrovná. Personál veľmi priateľský. Iba bola čistá a útulná. Je tu neuveriteľné ticho. Príroda fantastická. :-) Fotografie na tejto stránke sú neaktuálne. Je to oveľa modernejšie, novší nábytok, izbové dvere a chodba. Parkovanie v uzavretom a stráženom dvore.
Poměr cena / kvalita80 %Čistota90 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování90 %
70 % (5. 5. 2014, 12.36)
Uživatel zde byl ubytován od 25. dubna 2014 do 26. dubna 2014.
Vybavení ubytování je již postarší, ale turistům poslouží. Oceňuji vstřícný přístup majitelů. Výborná je poloha ubytka přímo pod skalisky Zádielské tiesňavy, hned u vstupu do rokliny na konci vesničky. Z pokoje bylo po celou noc slyšet příjemné zurčení potůčku.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Flachbartová, Zádiel
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby