– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí u vodopádu, Lúčky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí u vodopádu, Lúčky

Ubytování v soukromí u vodopádu [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V kúpeľnej obci Lúčky priamo pri Lúčanskom vodopáde a parku (v lete prírodné kúpalisko). Kúpeľno-rehabilitačné centrum s novovybudovaným Aqua-Vital parkom 380 m. V blízkosti sú tenisové kurty, bowling , minigolf. Výstup na najvyšší vrchol Chočských vrchov Veľký Choč (1.608 m) 7,5 km po turistickej značke. Kalameny (termálný prameň) 2 km. Thermal park Bešeňová 7 km. Skanzen Vlkolínec 19 km. Lyžiarský vlek Turík 6,5 km, areál Malinô brdo 20 km, skipark Kubínska hoľa 25 km.
Ubytování: Rodinný dom s ubytovaním pre 12 osôb v 4 izbách na podkroví (1x2-lôžková, 2x3-lôžková a 1x4-lôžková izba). Spoločná vybavená kuchynka (el. sporák s rúrou, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka), spoločné soc. zariadenie (2 WC, 2 kúpeľne). V dvoch izbách je TV+SAT, v celom objekte je wifi. Na prízemí sa nachádza útulná reštaurácia (možnosť raňajok, obedov a večerí). Vonku je záhrada (grilovanie, opekanie). Parkovanie vo dvore.
Cena: Leto: 2 osoby na izbe 9 EUR/os/noc (2 osoby), 3-4 osoby na izbe 8 EUR/os/noc, pri ubytovaní iba na 1 noc 10 EUR/os (min. 2 osoby). Zima: 1 noc 11 EUR/os, 2 a viac nocí 10 EUR/os/noc. Zľavy pre deti do 12 rokov. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku, energií a posteľnej bielizne).
Adresa: Privát pri vodopáde (penzión pri vodopáde), Tatiana Milanová, ulica Slobody 508, 034 82 Lúčky
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí u vodopádu, Lúčky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...