– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chánův mlýn - ubytování v soukromí, Vlachovo Březí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

80 % (1)

Chánův mlýn - ubytování v soukromí, Vlachovo Březí

Chánův mlýn - ubytování v soukromí [Zvětšit - nové okno]
9 9
Umístění: Na okraji Vlachova Březí na Prachaticku, na klidném místě v přírodě u rybníka Chánů, 50 m od lesa. Vlachovo Březí je vhodné pro milovníky turistiky, cykloturistiky, přírody, klidného odpočinku, ale i kulturních památek. Centrum městečka Vlachovo Březí 1,2 km, koupaliště 500 m.
Ubytování: Dva samostatné nekuřácké apartmány v budově bývalého mlýna, se samostatným vchodem. Zahrada (zahradní nábytek, gril, houpačka, dětské pískoviště) přechází v krásný hluboký les. Apartmán č. 1 (4 lůžka + 2 přistýlky): velká obývací kuchyň (el. sporák, lednice, varná konvice, mikrovlnka, 2-lůžková pohovka, lůžko s vysouvací přistýlkou, TV), ložnice (2 válendy, křesílka), koupelna, WC. Apartmán č. 2 (2 lůžka + přistýlka): kuchyňka (el. dvouvařič, lednice, mikrovlnka, varná konvice), ložnice (2 lůžka, přistýlka, obývací stěna, stůl, křeslo, židle, TV), sprchový kout, WC. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Cena: Celoročně: 1-3 noci 250 Kč/os/noc (přistýlka 150 Kč), 4 noci a více 200 Kč/os/noc (přistýlka 150 Kč). Dětská postýlka 100 Kč/noc. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Ceny platí i při ubytování jen jediné osoby (i ta dostane k dispozici celý apartmán). V sezóně se preferují týdenní pobyty, mimo sezónu jsou možné pobyty i jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (nic dalšího se nepřiplácí).
Adresa: Chánův mlýn - ubytování v soukromí (apartmány), Dagmar Chánová, Bezručova 315, 384 22 Vlachovo Březí
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (27. 6. 2017, 09.15)
Uživatel zde byl ubytován od 23. června 2017 do 25. června 2017.
Příjemné vystupování majitelky,pěkné prostory komplet zařízené pro dovolenou,před prostory zastřešená terasa, všude ticho a klid a pohoda.Koupání buď v rybníku 5 m od ubytování,s možností jízdy na šlapadle nebo v lodičce,nebo v koupališti cca 300 m,které prošlo celkovou rekonstrukcí.Moc spokojení,přijedeme opět na delší dobu.
Poměr cena / kvalita100 %Čistota90 %Personál100 %Okolní prostředí100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chánův mlýn - ubytování v soukromí, Vlachovo Březí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...