– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí, Trebatice u Piešťan

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování v soukromí [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V obci Trebatice, v tichej severnej časti. Kúpeľné mesto Piešťany 6 km. Zastávka autobusu 500 m, potraviny 500 m, reštaurácia 600 m.
Ubytování: Privát s kapacitou 12 lôžok (izby 2x3, 2x2 lôžka, 2x prístelka). Každá izba má vlastnú sprchu, WC, TV, balkón. Spoločenská izba s kuchyňkou (el. dvojplotenka, varná kanvica, mikrovlnka, chladnička). Detský kútik. Východ na terasu a do záhrady. Záhrada s grilom, altánkom, trávnatou plochou, pieskoviskom pre malé deti. Možnosť zapožičania bicyklov (2 cestné, 3 horské) + cyklomáp za poplatok. Parkovanie pred privátom.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 1-3 noci 10 EUR/os/noc (iba 1 osoba na izbe 12 EUR/noc), 4 a viac nocí 8 EUR/os/noc (iba 1 osoba 11 EUR/noc), mesiac 130 EUR/os. Jedno dieťa do 3 rokov na izbe gratis. Miestny poplatok 0,33 EUR/os/noc. Energie, kúrenie a posteľná bielizeň sú v cene. Pes 2,80 EUR/noc. Požičanie bicyklov: 3 EUR/2 hod, 7 EUR/deň. Pripojenie WiFi 0,60 EUR/deň.
Adresa: Privát (ubytovanie v súkromí), Marcela Bučková, ul. Severná 30 (č.d. 407), Trebatice pri Piešťanoch
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí, Trebatice u Piešťan
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...