– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Privát u stadionu, Svatý Kříž

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Privát u stadionu [Zvětšit - nové okno]
9 0
Umístění: Na Liptove v obci Svätý Kríž na hlavnej ceste, 100 m od futbalového štadiónu, pri výjazde z obce smerom na Dúbravu. Liptovský Mikuláš 6 km, Bešeňová 10 km, Tatralandia 11 km. Obchod 150 m. Autobusová zastávka 40 m, je možný aj dovoz z bus stanice LM alebo Ružomberok po tlf. dohovore. Doprovod na hríby, na ryby, prípadne turistický sprievodca. Známy drevený evanjelický kostol postavený bez klincov, presťahovaný zo zatopenej obce v Paludzi 2 km.
Ubytování: Apartmán pre max. 9 ľudí. Kuchyňa (sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, sendvičovač, varná kanvica), kúpeľňa so sprchou a WC, TV miestnosť s kozubom, sedacia súprava. 3 drevom obložené izby na poschodí (izby 2-postelová + 3- a 4-posteľová izba, ktoré sú spojené schodmi a závesom). Parkovanie vo dvore.
Cena: Celoročne (okrem Vianočných sviatkov): 6,50 EUR/os/noc pri ubytovaní min. 4 osôb na min. 2 noci (pokial budú ubytované iba 4 osoby, ďalšie možú byť ubytované iba za predpokladu, že by s tým súhlasili obe skupiny). Turistický poplatok 0,33 EUR/os/noc (všetko ostatné je v cene).
Adresa: Privát pri štadióne, Peter Sokolovský, Svätý Kríž 195
Poznámky: Prezentácia bola presunutá do archívu, pretože inzerent dlhodobo nereagoval na výzvy na aktualizáciu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (3. 4. 2012, 22.52)
Uživatel zde byl ubytován od 24. června 2011 do 26. června 2011.
S tímto ubytováním jsme byli naprosto spokojení.Vše krásně čisté,nachystané,útulné,pro nás bezchybné.soukromí,hezké pokoje a celý byteček.Domácí úžasní lidé,příjemní,sympatičtí pohodoví.Ve vesničce obchudek,do Liptovského Miluláše kousek.Vše nám pan domácí ukázal,navedl nás a vysvětlil.Letos se tam chystáme znovu a už se moc těšíme.I když jen na víkend.takže určitě doporučujeme.My spokojení určitě byli :)

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Privát u stadionu, Svatý Kříž
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...