– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Sokol, Partizánská Lupča

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování v soukromí Sokol [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: V obci Partizánska Ľupča v podhorí Nízkych Tatier. Okolie je vhodné pre peší túry (hlavný hrebeň Nízkych Tatier - Chabenec, Ďurková, Latiborská hoľa), návštevy termálneho kúpaliska Bešeňová 4 km, priehrady Liptovská Mara 10 km, pre lyžovanie (Skipark Ružomberok 15 km). V okolí sú historické pamiatky (Vlkolínec - UNESCO, drevený artikulárny kostol Svätý Kríž, keltské sídlisko Havránok), jaskyně (Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa).
Ubytování: Dom s pre 13 osôb v 3 izbách. Prízemie: dve 2-lôžkové izby (TV, 2 prístelky, jedna izba má krb), kuchynský kút (el. varič, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica), kúpelňa (sprchovací kút, WC). Poschodie: 5-lôžková izba (balkón, TV), oddelená časť pre 2 osoby, kuchynský kútik (el. varič, rýchlovarná kanvica), sprchovací kút a WC. Vonku je krytý prístrešok s posedením, ohniskom, grilom. Miestnosť na bicykle a lyže. Parkovanie v uzavretom dvore. Požičovňa horských bicyklov a kánoí.
Cena: Leto: 1-2 noci 12,50 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 10 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Zima (vykurovacie obdobie): 1-2 noci 15 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 12,50 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Silvester: celý objekt 100 EUR/objekt/noc, min. 3 noci. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok, energie a posteľnú bielizeň).
Adresa: Privát Sokol, Igor Sokol, Partizánska Ľupča 55, 032 15 Partizánska Ľupča
Poznámky: Ubytovanie je dlhodobo prenajaté (stav z roku 2021).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Sokol, Partizánská Lupča
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...