– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Pohoda, Obeckov u Velkého Krtíše

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Pohoda, Obeckov u Velkého Krtíše

Ubytování v soukromí Pohoda [Zvětšit - nové okno]
9 9
Umístění: V malej obci Obeckov na Krupinskej planine, 8 km od Veľkého Krtíša. Obchod s potravinami 25 m. Nonstop otvorená pekárňa a Salaš Sklabiná s možnosťou stravovania 2,5 km. Hraničný priechod do Maďarska Slovenské Ďarmoty - Balassagyarmat 13 km. Zaujímavosti v okolí: múzeum hračiek Modrý Kameň, Piesková baňa v Príbelciach, skala Trúbiaci kameň, festival Hontianska paráda Hrušov, kúpalisko Krtko Veľký Krtíš.
Ubytování: Privát so samostatným vchodom v rodinnom dome, s útulnou rodinnou atmosférou. Štyry izby (1x1, 1x2, 2x3 lôžka), na každej izbe TV-SAT a WiFi. Pre každé 2 izby je spoločná kúpeľňa s WC. Spoločná vybavená kuchynka (chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, hriankovač, riad, el. dvojplatnička). Terasa na letné sedenie so stolmi a stoličkami (grilovanie, varenie guľášu). Parkovanie vo dvore. Privát je celý bezbariérový, z parkoviska do domu je jeden schod. Ubytovanie je vhodné pre obchodných cestujúcich, turistov aj rodiny s deťmi. Zariadenie je v prevádzke od roku 2012, na ukončení exteriéru sa ešte pracuje.
Cena: Celoročne: 1-2 noci 12 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 10 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (obsahujú všetky poplatky, každodenné upratovanie, posteľné oblečenie, uterák, osušku) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.
Adresa: Ubytovanie v súkromí Pohoda (privát Pohoda), Ján Pohanka, Obeckov 11, 991 05 Obeckov
Poznámky: Ubytovanie je od 07/2017 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Pohoda, Obeckov u Velkého Krtíše
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby