– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Géresi, Malý Horeš

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování v soukromí Géresi [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V malej vinohradníckej dedinke Malý Horeš v Medzibodroží. Kráľovský Chlmec 4 km. Na hrádze Bodrogu a Latorice (panenská príroda) je vybudovaná cyklotrasa Streda nad Bodrogom - Boťany. Pokiaľ donesiete nafukovací čln, zabezpečujeme aj plavbu po Latorici a Bodrogu od ukrajinskej hranice (Boťany) až do Stredy nad Bodrogom alebo k maďarskej hranici (Klín nad Bodrogom).
Ubytování: Apartmán pre 6 osôb s dvoma spálňami, spoločenskou miestnosťou, kúpeľnou a balkónom. Ubytovanie len bez potreby vykurovania (v mesiacoch 04-10). Sme malá rodinná manufaktúra, zaoberáme sa pestovaním hrozna a vinárstvom. Možnosť ochutnávky vín (9 bielych a 7 červených) aj miestnych špecialnych jedál charakteristických pre Malý Horeš a Medzibodrožie. Organizujeme aj výlety do Maďarska (Tokajská oblasť) spojené aj s náštevou termálnych kúpalisk. Sú vítané všetky skupiny turistov (cykloturistov, peších), aj s detmi, aj seniorov. Zabezpečíme raňajky aj večeru z domácích produktov. Parkovanie na dvore, bicykle možno odkladať v garáži. Sused disponuje s mikrobusom (1+8 osôb).
Cena: Celá sezóna: 15 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Raňajky z miestnych surovín pod altánkom medzi pivnicami 6 EUR (deti do 12 rokov 3 EUR). Ochutnávky vín vrátane konzumácie miestnych špecialít 7-27 EUR/os (podľa veľkosti).
Adresa: Privát Pali (ubytovanie v súkromí Pali), Pál Géresi, Hlavná 370/16, 076 52 Malý Horeš
Poznámky: Ubytovanie sa od roku 2014 neposkytuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Géresi, Malý Horeš
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby