– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování Zdeněk Macho, Halámky

?? %
mob. +420 723 813 634 mar.macho@seznam.cz
Ubytování Zdeněk Macho [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: V klidné části obce Halámky v jižní části Třeboňska, nedaleko hranice s Rakouskem. V sousedství objektu se nachází přírodní rezervace Horní Lužnice, v blízkosti fotbalové hřiště. Ke koupání lákají krásně čisté pískovny halámské (1 km) a suchdolské (5 km). Vhodné pro lidi mající rádi přírodu, památky, kulturu a historii, aktivní dovolenou a oceňují klid a kvalitní životní prostředí místních regionů Třeboňska a Novohradska.
Ubytování: Ubytování v soukromí až pro 13 osob ve 3 pokojích, s velkou zahradou a bazénem. Pokoje jsou 1x 5-lůžkový (3 lůžka + 2 rozkládací pohovky) a 2x 4-lůžkový (2 lůžka + 2 rozkládací pohovky). V každém pokoji je vlastní dobře vybavená kuchyňka a koupelna. Uvnitř stavení ve tvaru písmene U je dvorek s terasou. Okolo je velká zahrada se zapuštěným bazénem, posezením, ohništěm, grilem, trampolínou, houpačkami a možností zaparkovat auto. Uzamykatelná místnost pro kola. Možnost zahrát si volejbal a stolní tenis. Bezplatné WiFi připojení v celém objektu.
Cena: Léto (měsíce 06-08): 280 Kč/os/noc, dítě do 10 let 250 Kč/noc, do 2 let bez nároku na lůžko zdarma, min. 2 osoby na pokoji (v měsících 07 a 08 minimální platba 700 Kč/pokoj/noc), min. 2 noci (v měsících 07 a 08 preferujeme týdenní pobyty). Zima a mimosezóna (měsíce 09-05): 1 noc 400 Kč/os (při ubytování jen 1 osoby 500 Kč), 2 a více nocí 230 Kč/os/noc (při ubytování jen 1 osoby 300 Kč/noc), přitápění 50 Kč/pokoj/noc. Pes 50 Kč/noc. Ceny jsou konečné (zahrnují i ložní prádlo a poplatky obci).
Adresa: Ubytování v soukromí, Zdeněk Macho, Halámky 7, 378 06 Suchdol nad Lužnicí
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování Zdeněk Macho, Halámky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...