– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Privát Lupták, Štrba

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Privát Lupták, Štrba

Privát Lupták [Zvětšit - nové okno]
21
Umístění: V podtatranskej obci Štrba, v nadmorskej výške 850 m. V prekrásnom prírodnom prostredí, 13 km od známeho športového strediska Štrbské Pleso. Vlaková stanica 4 km, autobusová zastávka 50 m, obchod 500 m, reštaurácia 500 m. Tenisové kurty 500 m, jazda na koni 5 km. Termálne kúpalisko Aquacity v Poprade 15 km, Važecka jaskyňa 5 km.
Ubytování: Privát s 3 izbami a 1 rodinným apartmánom. Izby sú 2- a 3-lôžkové s možnosťou prístelku, apartmán má 7 lôžok ve 3 izbách. V izbách a apartmáne je vlastný TV+SAT, wifi, kúpelňa s WC, balkón a kuchyňa (chladnička, mikrovlnka), apartmán má naviac spoločenskou miestnosť. Vonku je záhradné posedenie, gril, ohnisko. Parkovisko pri priváte. Raňajky na požiadanie. K dispozícii stolný tenis a stolný futbal.
Cena: Sezóna (1.7.-28.8. a 9.1.-12.4.): 2-lôžková izba 11 EUR/os/noc, 3-lôžková 9 EUR/os/noc, apartmán 50 EUR/apartmán/noc. Mimosezona: izby 9 EUR/os/noc, apartmán 40 EUR/apartmán/noc. Silvester: izby 15 EUR/os/noc, apartmán 70 EUR/apartmán/noc. Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Deti 3-12 rokov 50% zľava na prístelke. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov).
Adresa: Privát Lupták, Mgr. Peter Lupták, ul. 29 Januára 677, 059 38 Štrba
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Privát Lupták, Štrba
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby