– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Luna, Dúbrava

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Luna, Dúbrava

Ubytování v soukromí Luna [Zvětšit - nové okno]
10
Umístění: Na Liptove, v starej baníckej obci Dúbrava, na úpätí Nízkych Tatier. Kúpanie: Aquapark Tatralandia 17 km. Lyžovanie: lyžiarský vlek priamo v Dúbrave, Malinô brdo 27 km, skiareál Jasná-Chopok 28 km. Vodné športy a rybolov: Liptovská Mara 8,5 km. Liptovský Mikuláš (vlaková stanica, muzeum Janka Kráľa, Mikulášska mučiareň, synagóga) 13 km.
Ubytování: Privát so dvomi 4-lôžkovými izbami s možnosťou prístelku. Spoločná sprcha, WC, spoločenská miestnosť (krb, TV, rádio), kuchynka (el. sporák, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, príbory, utierky). Možnosť parkovania vo dvore, zapožičanie bicyklov na cykloturistiku. Atrakciou vo dvore sú pštrosy. Možnosť výletov v 8-miestnom mikrobuse.
Cena: Leto (21.3.-1.12.): 8 EUR/os/noc (vrátane energií). Zima (1.12.-21.3.): 10 EUR/os/noc + elektrina podľa skutočnej spotreby. Deti do 5 rokov zdarma, 5-15 rokov zľava 1 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane postelnej bielizne a rekreačného poplatku) a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Privát Luna, Mária Lúčanová, Dúbrava 394, 032 12 Dúbrava
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Luna, Dúbrava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby